Rodina už promluvila o vážné nemoci Postráneckého

Každý v jeho blízkém okolí si musel všimnout, jak se herec Václav Postránecký (74) poslední dobou proměňuje doslova před očima. On sám přiznal, že po náročné operaci břicha prochází momentálně velmi těžkým obdobím a chce být jen v kruhu rodinném.

Také vás může zajímat ...

O tom konečně promluvila i jedna z jeho nejbližších příbuzných, neteř Ivana Vobořilová. „Všichni pevně doufají, že bude tak silný a pánbůh milosrdný, že se z toho dostane. Dělá pro to možné i nemožné. Věříme v jeho sílu a nezdolnou energii,“ rozpovídala se majitelka jednoho kosmetického salonu v Kralupech nad Vltavou o svém milovaném strýčkovi.

Nemoc je údajně tak závažná, že se o ní mluví pouze doma za zavřenými dveřmi. Ale Ivana nezapomněla dodat, že Vaškův stav se prozatím naštěstí nijak zvlášť nezhoršuje, což dokazuje i je- ho sice stále unavený, ale pořád stejný vzhled a výraz. Vrátí se herec brzy do divadla i před televizní kamery? To ukáže až čas.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...