Rodina známého baviče se bojí nejhoršího!

Syn je vděčný za podporu fandů

Pavel pevně doufá, že tatínek v létě povede jeho sestru k oltáři.

Koncem roku byl populární bavič PETR NOVOTNÝ (69) převezen do nemocnice. Co přesně oblíbenou televizní tvář trápí, ale není jasné. Spekulovalo se o infekci mozku, další mrtvici či velké krevní sraženině, která měla baviče ohrožovat na životě. Syn Petra PAVEL (35) na sociální síti ale zcela popřel, že by se zdravotní problémy jeho otce týkaly neurologie.

Jaká je tedy skutečná příčina potíží, není dosud jasné. Pavel však naznačil, že jeho slavného tátu zlobí paměť.

Jak moc je to s legendárním bavičem vážné?

Čeká ho operace?

Také vás může zajímat ...

„Táta nás v nemocnici pěkně zlobí. Teď zrovna hodně,“ svěřil se Pavel s tím, že i přes špatný zdravotní stav má otec stále smysl pro humor, sleduje televizi a vyžaduje pravidelnou dávku tiskovin, aby neztrácel přehled o dění ve světě. Přesto se netají tím, že se celá rodina obává, co přinesou další dny. Nezbývá než doufat, že bavič vše překoná.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...