Rodinné rozepře

Bratři se velmi často pošťuchují a dělají si naschvály, ale vztah rybáře Jakuba Vágnera (38) a jeho bratra Josefa Vágnera (29) se snad ani nedá nazývat bratrským. Oba se sice navzájem plně respektují, ale tím to údajně hasne.

Jakub nedávno zářil v taneční soutěži Stardance, když hvězdy tančí, a zatímco jeho sestry Tereza (27) a Barbora (20) mu chodily na živé přenosy fandit snad každou sobotu, jeho bratr Josef se tam neukázal ani jednou.

Také vás může zajímat ...

Neustále vede nějaké spory s bratrem

Jakuba to údajně dost vzalo, právem očekával, že aspoň na takové slavnostní události se bratr ukáže. Čekalo ho však jenom velké zklamání. Tato nevraživost mezi Jakubem a Josefem už trvá roky. Jsou úplně odlišní Oba jsou zkrátka až příliš odlišní a nemají vůbec žádné společné téma.

Z tohoto důvodu ani jeden druhého nevyhledávají a ani jim to nevadí. Jejich otec Karel Vágner (77) z toho je ale nešťastný. Byl by rád, kdyby spolu všech jeho šest dětí nějakým způsobem vycházelo. Přitom s bratrem Karlem (43) si rybář rozumí.

Jeden bratr na něj kašle, s druhým si zase rozumí

Ten mu dokonce připravil půdu a pozval na Vánoce tanečnici Michaelu Novákovou. Proslýchá se totiž, že k ní Jakub chová víc než jen přátelské city.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...