Rodinné spory začínají nabírat na obrátkách?

Herečka LINDA RYBOVÁ (45) s dcerou svého manžela MARIANOU PRACHAŘOVOU (26) nemá nejlepší vztahy. A Mariana teď navíc přilila olej do ohně.

Pro herečku Lindu Rybovou (45) je její rodina na prvním místě. Hvězda seriálu Ulice se o své děti Rozárku (17), Josefínu (16) a Františka (13) stará ukázkově, a to i přesto, že má měsíčně spoustu natáčecích dní.

Také vás může zajímat ...

Mimo to je pro ni také důležité, aby její děti, které má s manželem Davidem Prachařem (62), nebyly mediálně známé.

Chtěla se pochlubit

Proto se za každou cenu snaží, aby obličeje jejích ratolestí nebyly nikde veřejně k vyhledání. Doposud se jí to dařilo, ale herečka Mariana Prachařová (26), Davidova dcera z prvního manželství s Danou Batulkovou (62), Lindě tuto idylu zničila.

Mariana totiž na svém profilu sdílela aktuální fotku se všemi svými nevlastními sourozenci. Bylo to snad poprvé, co si je fanoušci mohli prohlédnout, a všechny velmi překvapilo, jak moc jsou děti podobné mamince Lindě.

Brala to jako naschvál?

„To je fakt vtipné, ta podoba,“ pronesla jedna ze sledujících. „Sestry jsou kopie paní Rybové,“ zněl další komentář. I když se na herečku i její ratolesti snesla vlna chvály, ona sama z toho údajně příliš nadšená nebyla. Rybovou to naopak mělo pořádně namíchnout.

Mariana údajně moc dobře věděla, že si Linda nepřeje, aby byly její děti vidět někde na sociálních sítích. Celou dobu se snaží, aby je média neznala, a Prachařová si je jen tak vyvěsí na svůj profil. Herečka to zřejmě brala jako vrchol drzosti.

Naopak Mariana, ta si z toho příliš velkou hlavu nedělá. Nemyslí si, že udělala něco tak strašného, aby si zasloužila takový poprask. Rybová to z její strany nejspíš bere jako naschvál, protože moc dobře ví, že ji zrovna dvakrát nemusí.

Bolí ji, že Linda rozbila jejich rodinu

Mariana sice tvrdí, že o žádný podraz nešlo, ale každý přece ví, jaký má na Rybovou názor. Už několik let to mezi nimi vře. Prachařová má Rybové dodnes vyčítat, že rozbila jejich rodinu a jí a bratrovi Jakubu Prachařovi (37) vzala otce.

S bratrem a s maminkou Danou Batulkovou se tehdy měli dohodnout, že s Lindou už nepromluví, a budou dělat, že neexistuje. Dalo by se říct, že ji léta doslova nesnášeli a očividně se jich to drží dodnes.

Od té doby už ale uběhla spousta let a Lindě se už tato písnička zdá obehraná. S Davidem má další tři děti, jsou manželé, a Mariana pořád vytahuje minulost. Nechce se prý s Rybovou vůbec vídat.

Už je to ohrané

Zdá se, že ta skutečná válka teprve začíná. Protože když jde o děti, Linda je schopná snad všeho a rozhodně to nenechá jen tak.

Pokud se do toho ještě vloží Batulková, která se za své děti bije jako lvice, může to skončit ještě ošklivě. Otázka je, jestli se za Lindu její manžel postaví. Mohl by totiž dát za pravdu své dceři, což by Rybová brala jako zradu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama