Rok po svatbě mají krizi?

Je to jen něco málo přes rok, co si PATRICIE PAGÁČOVÁ (31) vzala za muže svého vyvoleného TIBORA (29), a už to má mezi nimi skřípat.

Ve vztazích se jí nikdy moc nedařilo, a pokaždé když začala s někým randit, už se viděla před oltářem. V nedávné minulosti randila Patricie Pagáčová (31) s jistým Alešem, toho pak vystřídal hudebník Marek Fryčák (32), se kterým se rozešla před třemi lety.

Také vás může zajímat ...

Musela si ještě počkat

Ačkoli s Fryčákem už společně sdíleli jednu domácnost a sňatek byl už podle všeho na spadnutí, nakonec zjistili, že jim to vlastně moc neklape. A její marná snaha někoho uhnat pokračovala dál. Ihned nato se začalo spekulovat, že ji v posteli utěšuje zpěvák Marek Ztracený (35).

Poté se ale konečně zjevil on, jejího srdce šampion. Když jí zkřížil cestu dramaturg Tibor Pagáč (29), nikdo jim nedával moc velké šance. Mladší partner měl totiž být jejím naprostým opakem. Zatímco z ní energie jenom sálá a pořád by nejraději vymýšlela něco nového, on je raději doma a užívá si pohody.

Se svatbou opravdu neotáleli

Přesto ji Pagáč po necelém roce vztahu požádal o ruku. A její sen konečně začal dostávat reálné obrysy. Půl roku nato už si ji pyšný Tibor vedl k oltáři. Zatímco Patricie měla už od začátku jasno, že obřad proběhne
v lese, ohledně termínu všechny dost převezli.

Brát se totiž měli až někdy začátkem září, nakonec ale vstoupili do manželství už koncem června a záhy odjeli na líbánky. Dlouhou dobu se zdálo, že jim to báječně klape. Měli se přestěhovat do domu hereččiných rodičů a nic jim nescházelo. Zdání ale někdy klame.

Není to totiž poprvé, co se některý z jejich společných přátel prořekl, že společného toho ti dva zase tolik nemají. Svatba je totiž jedna věc a opravdu spolu žít a vycházet je věc druhá.

Není na to ještě připravená?

Herečka není žádná hospodyňka a už vůbec ne domácí puťka. Ráda se veselí s přáteli do ranních hodin a o dítěti nechce ani slyšet. Nedávno přiznala, že doma vlastně vůbec nemá pořádně vybavenou kuchyň a koupelnu.

A podobně na tom bude asi i její kuchařské umění. Lituje snad Tibor, že si ji vzal, nebo pořád ve skrytu duše tajně doufá, že se to jednoho dne přece jenom všechno změní k lepšímu a ona
bude tou manželkou, kterou si nejpíš vysnil?

Raději se baví

Jak už bylo řečeno, Patricie je zkrátka živel. Sama dokonce přiznala, že pokud je nějaká příležitost k pořádné party, nikdy neodmítne. Nedávno se na sociálních sítích pochlubila pěknou zásobičkou alkoholu, což ostatně neudělala poprvé.

Došlo jí snad, že sňatek, po kterém celý život tak usilovně toužila, vlastně není zase až taková výhra, jak si myslela? Možná ještě opravdu není připravená na takový závazek a potřebuje se nejdřív vybouřit. Pagáč tedy bude pořád jen čekat, až se vše zlomí, nebo mu dojde trpělivost.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama