Roky v sobě dusila strašné tajemství

Některé ženy to v začátcích svých filmových kariér neměly vůbec jednoduché, což platí i pro sexy herečku Michelle Pfeiffer (61). Ta si jako spousta dalších hereček prošla sexuálním zneužíváním, což ovšem přiznala až nyní a zapojila se tak do kampaně Me Too (já také), která poukazuje právě na sexuální obtěžování.

Také vás může zajímat ...

„Dřív jsem si říkala, že mě nic podobného nepotkalo, ale pak jsem se zamyslela a přišla na to, že tu byl jeden incident, když mi bylo kolem dvaceti. Bylo to hodně nepříjemné a šlo o velmi známého a vlivného muže,“ přiznala Pfeiffer.

Ovšem detaily incidentu sdílet nechtěla. K incidentu prý došlo uprostřed konkurzu a herečku prý šokovalo, že se jí nikdo, včetně režiséra samotného, nezastal. Uvedla také, že kdyby byl dotyčný „násilník“ stále naživu, zpětně by si to s ním náležitě ostře vyříkala.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...