Role jí vzala manžela i přátele!

Kdo by ji neznal jako jednu z hlavních hrdinek nesmrtelného ženského seriálu Sex ve městě. Herečka Kim Cattralová (61) ale teď prozradila, že její role náruživé a sexuchtivé Samanthy jí ve jejím skutečném životě spíš ublížila.

To, co na obrazovkách vypadalo jako dokonalé přátelství a život plný milostných radovánek totiž nikdy nebyla pravda. „Nikdy jsme nebyly přítelkyně. Byly jsme jen kolegyně,“ uvedla na pravou míru velmi stroze Kim a prozradila navíc, že za vzájemnou odtažitost mohlo různé finanční ohodnocení hlavních aktérek. Muži od ní navíc vždycky očekávali přesně to, co předváděla před kamerami.

Možná i právě proto přišla o svého v pořadí už třetího manžela. A najít si nového chlapa, který by nechtěl seriálovou Samanthu, ale Kim z masa a kostí tak byl nadlidský výkon.

Také vás může zajímat ...

Nedá se nic dělat… Ani zářivá role a balík peněz nejsou vždycky všechno.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...