Role se obrátily

Ještě nedávno pěla na svého muže jenom samou chválu. Teď to ale vypadá, že všechno se jako mávnutím proutku změnilo. Co mělo Lucii Benešovou (45) ze seriálu Slunečná tak moc naštvat?

Vypadá to totiž, že většina rodinných výdělků je teď jenom a pouze na ní. Přitom ještě loni v létě tvrdila, že hlavním živitelem rodiny by měl být muž. Jenže Tomáš Matonoha (49) na tom nejspíš není sám v současné době zrovna nejlépe.

Také vás může zajímat ...

Co se týče natáčení, vypadá to, že toho moc nemá. Sice natáčí oblíbený pořad Co na to Češi, jiné počiny ale zřejmě nejsou moc v plánu. A ani v divadle to nevypadá zrovna moc slibně.

Je o ni velký zájem

Zato jeho žena je nyní hvězdou úspěšného seriálu Slunečná, kromě toho hraje divadlo a věnuje se dabingu. Jak dlouho jí to ale vydrží? V posledních letech byla hlavně zvyklá starat se o rodinu, teď ale musí pracovat, až se z ní kouří.

A Tomáš? U toho to vypadá, že se mu současná situace docela zamlouvá. Když se jeho žena tak iniciativně ujala role živitelky, tak proč jí v tom bránit. Je jen otázka, zda kvůli tomu mezi nimi nevzniknou nějaké neshody.

Benešová, kterou doposud živil manžel, je opět na vrcholu popularity. Jenže setkávání s hereckými kolegy přináši určité riziko, že si s některým bude rozumět víc než s Tomášem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama