Roli ve StarDance přijala z donucení

Velkého zájmu si po skončení taneční soutěže StarDance mohla užívat herečka ze seriálu Slunečná Pavla Tomicová (58). Až s odstupem času ale přiznala, že šla do soutěže tančit tak trochu z donucení.

Původně mělo jít totiž o vtip, kdy se její kolegové domluvili, vydali se za pracovní České televize a zavolali manželovi Ondřejovi Malému (54) s tím, jestli by nechtěla v soutěži účinkovat.

Také vás může zajímat ...

O další týden později ale stejný telefonát dostala i herečka a jelikož si myslela, že jde také o vtip, reagovala po svém. „No to víte že jo, já na to celou dobu čekám,“ prozradila do telefonu. Až později se ale dozvěděla, že nešlo o žert, nýbrž o seriózní nabídku.

Nakonec si díky tanci zvýšila popularitu.

A sama byla překvapená, když jí následně zavolala agentka s tím, že ji volali z ČT a řekli jí, že nabídku přijala. „Mně už to bylo blbý vzít to zpátky,“ dodala herečka, která se tak vlastně v předloňském ročníku StarDance ocitla úplnou náhodou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...