Roman Šebrle: Hrozí výměna manželky?

Kritéria ženské krásy

Bývalý desetibojař a dnes i úspěšný moderátor zpráv televize Prima ROMAN ŠEBRLE (42) je už 17 let ženatý s atletkou EVOU (41), s níž ho před lety spojila tragická událost. Možná bude ale brzy jeho harmonickému manželství konec, jelikož Šebrle vypustil do světa tvrzení, které se jeho drobné ženě určitě zamlouvat nebude!

Roman se totiž nechal slyšet, že se mu velice líbí brunetky.

Pokukuje po brunetách

Na tom by nebylo ani tak nic špatného, kdyby Eva nebyla přírodní blondýnkou. Má se tedy jeho sportovně založená manželka obávat, že ji Roman jednoho dne vymění za nějakou tmavovlásku? Navíc, když si je sama dobře vědoma, že se na něj ženy lepí jako vosy na bonbon.

Také vás může zajímat ...

„Poznala jsem ho tak dobře, že vím, není potřeba se strachovat,“ tvrdí Šebrlová s tím, že Roman je hodný chlap a věří mu, že se s žádnou jinou ženou nespustí. Útěchou jí může být fakt, že dalším jeho kritériem na ženskou krásu je malý pevný zadeček.

A ten Eva rozhodně má.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...