Roman Šebrle: Porušil, co ženě slíbil

Konec manželství? Roman Šebrle (44) se prý zase ocitá v krizi! Ačkoliv prý všem ve svém okolí slíbil, že už se nebude raději účastnit žádných večírků, svůj slib údajně zase porušil. A manželku tím pořádně naštval.

Ta mu po nočních milostných pletkách s jednou zaměstnankyní soukromé televize, na které dělá moderátora, dala údajně ultimátum. A několik dlouhých týdnů tak Šebrle sekal latinu, jenže už mu podle kamarádů zase rychle otrnulo.

Také vás může zajímat ...

Krize středního věku?

Každý, kdo ho zná blíže, tvrdí, že dříve to byl neskutečný slušňák. Bez manželky Evy (43) nedal ani ránu a alkoholu se zase vyhýbal jako čert kříži. Zato teď prý ženu nechává často doma samotnou a sklenkou kvalitního alkoholu údajně také nepohrdne, ačkoliv už si přeci jen dává větší pozor.

. Že by si procházel krizí středního věku? V jeho věku by to nebylo vůbec nic neobvyklého. Nebo snad chytil druhý dech a chce si užívat jako zamlada? Celý život dřel jako kůň, aby byl dobrým sportovcem a mohl se účastnit nejrůznějších šampionátů, stálo ho to léta dřiny a odříkání.

Milá tvářička, velká slova, ale skutek utekl

Obyčejný člověk si to snad ani nedokáže představit. Leč teď už ho ovšem nic zpátky nedrží. A léta rychle přibývají. Jeden z jeho kamarádů prý říká, že to je jistě jen dočasné a brzy se zase umoudří. Kolegové prý ale mluví jinak.

Pokud si chce ale Šebrle udržet manželku, měl by rychle začít něco dělat. Jenže nezáleží jenom na něm. Až sjednou manželce dojde trpělivost, jen těžko ji bude zase získávat zpátky. To už mu nepomůže nic.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama