Roman Skamene: Stane se mu kouření osudným?

Už se o tom, jak jsou cigarety nebezpečné pro zdraví, přesvědčil, ovšem nejspíš mu to nestačilo. Roman Skamene (63) přiznal, že si tu a tam stále zapálí a radami lékařů se tak řídí pouze z části. Že by už zapomněl na svůj kolaps a na to, že ho tenkrát od smrti zachránila dcera Sandra Skamene (36)?

Ta ho našla ležícího v mrákotách na chalupě a okamžitě mu zajistila převoz do nemocnice.

Také vás může zajímat ...

V té době prý Roman byl schopen denně vykouřit i víc než čtyřicet cigaret a byla tak nejspíše jen otázka času, kdy se tělo proti takové dávce škodlivých látek začne bránit. Snad se tak Skamene po čase, kdy už se cítí lépe, opět ke svému velkému zlozvyku naplno nevrátí.

Ono je vždy lepší s kouřením skončit úplně než si občas zapálit. Skamene by se mohl klidně dostat do fáze, kdy mu v nemocnici nepomohou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...