Roman Vojtek a Petra Vraspírová: Začíná ho tlačit do chomoutu!

Udělá jí to samé, co udělal manželce?

Vztah hereckého páru ROMANA VOJTKA (46) a PETRY VRASPÍROVĚ (31) je od samého začátku pozorně sledován. Jsou spolu tři roky, ještě se nevzali a nemají dítě. Stane se totéž, co v hercově prvním manželství?

Muzikálový herec Roman Vojtek (46) se bezpochyby připravil o mnoho svých fanynek, když před více než čtyřmi roky opustil svou manželku Terezu (37). Řadu jeho obdivovatelek jistě neznechutil samotný fakt, že se rozhodl rozvést, ale jednoznačně spíš načasování jeho rozhodnutí.

Také vás může zajímat ...

Hodně drsný rozchod

Svůj úmysl totiž manželce oznámil pouhý měsíc před narozením jejich druhého dítěte. Herec navíc přiznal, že syn Benedikt (3) měl přijít na svět jako pokus o udržení už ne zrovna ideálního vztahu. Tím víc zaráží, že ani nepočkal na výsledek svého nezodpovědného experimentu. Měl snad doma takové peklo na zemi, že v něm nemohl vydržet ještě pár měsíců? Tereza rozchod samozřejmě nesla hodně těžce.

Každou matku musí ničit představa, že přivádí dítě na svět s vědomím, že bude bez otce.

Tahle temná epizoda je už ale minulostí, ačkoliv určitě dál ovlivňuje životy všech zúčastněných.

Idyla jen na oko

Tereza Vojtková našla brzy útěchu v náruči známého playboye Jakuba Maliny (30). Ukazovali se ve společnosti a údajně sdíleli i společnou domácnost. Letos na jaře se ale ukázalo, že je jejich vztah v troskách. Vojtek se po rozvodu zakoukal do kolegyně Petry Vraspírové (31), se kterou od té doby tvoří údajně šťastný pár.

Oba tenhle obrázek sice vydatně podporují, ale v poslední době se začínají ozývat hlasy, že idylka není ani zdaleka dokonalá.

Otázky na možný sňatek nebo společného potomka oba odbývají nicneříkajícími frázemi, stále dokola opakují, že jsou šťastní a nemají potřebu cokoliv měnit. Dá se tomu ale věřit? Prvotní zamilovanost musí být po třech letech zákonitě dávno pryč.

Kdy jí dojde trpělivost?

A i když si prý Vojtkova dcera Edita (7) s tatínkovou přítelkyní rozumí, těžko může Vraspírové nahradit vlastní dítě. Herečka se v netají tím, že by dítě chtěla. Její partner se ale do další svatby ani rodičovství nehrne a známí hereckého páru se nechali slyšet, že to začíná být velký problém.

Jakmile nejsou poblíž fotografové, zdání bezproblémového vztahu prý rychle bere za své. Roman Vojtek bude nejspíš brzy stát před rozhodnutím, jestli se rozejít, nebo vztah potvrdit sňatkem. A i kdyby se Petře splnil sen o vlastní rodině, možnost, že dopadne jako její předchůdkyně, ji bude stejně dál strašit. Jak tohle dopadne?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama