Roman Vojtek: Je posedlý nemocemi

Má panický strach z nemocí! Roman Vojtek (47) je údajně posedlý zkoumáním vlastního těla. A dokonce k tomu nutí i svou nastávající manželku Petru Vraspírovou (31). Prý totiž trpí představou, že každou chvíli může onemocnět nějakou smrtelnou nemocí.

Také vás může zajímat ...

A tak nechce nic podcenit a pořád se zkoumá, a když si náhodou není něčím jistý, ihned prý běží k doktorovi, aby se ujistil, že je živ a zdráv. Jenže tím svou budoucí ženu pořádně rozčiluje. Její kamarádky údajně prozradily, že v ní manželův panický strach z nemocí vyvolává úzkost.

Bojí se, že se jeho strachem nakazí. Vojtek dokonce svou partnerku nutí, aby chodila na kontrolu k lékaři častěji, než je zdrávo. Víme, čeho se obává nejvíc! Rakoviny prsu, protože právě na tu zemřela jeho maminka. A tak se bojí, aby to nepotkalo jeho lásku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...