Roman Vojtek: Opravdu je tak šťastný?

Pracovní úspěchy nejsou všechno. S tím by jistě souhlasil herec Roman Vojtek (44), ozdoba seriálů, muzikálů i zábavných televizních pořadů. Avšak zdálo by se, že i jeho osobní život je nyní poklidný.

Vedle své nové partnerky, krásné muzikálové zpěvačky Petry Vraspírové (29), jen kvete. Jeho život tak působí až idylicky. Ale každý ví, že všechno je ve skutečnosti trochu jinak. Herec má skryté trápení. Opustil rodinu, tedy exmanželku Terezu Vojtkovou (36) s dětmi Editkou (6) a Benediktem (1).

Proč, to nikdy nevysvětlil. Teď se musí dívat na to, jak bývalá manželka střídá partnery. Žila s hokejistou, potom s pohádkovým boháčem. Jak prospěje střídání tatínků Editce a Benediktovi? .

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...