Roman Vojtek: SOTVA SE ROZVEDL, UŽ MU HROZÍ DALŠÍ SVATBA

Má s ním velké plány

Kdy bude svatba a děti, záleží spíš na něm

M ilují se, bydlí spolu, dokonce spolu i pracují. Ale to hlavní společné ještě nemají – svatbu. ROMAN VOJTEK (45) chodí se svou mladičkou přítelkyní PETROU VRASPÍROVOU (29) už přes rok, ale k žádosti o ruku se stále nemá. Proč? Už se nechce podruhé ženit, nebo má pocit, že ke své vyvolené necítí tak velkou lásku, aby si ji vzal? Jedno je jisté, Vraspírová se rozhodně vdávat chce.

Dokonce to i několikrát naznačila do médií. A zřejmě doufala, že se její milý chytne. Zatím se ale ne chytl ani na vidinu společných dětí, o kterých mladá herečka také ráda mluví. „Určitě bych je chtěla a Roman bude ten nejlepší táta.

Moc se na to těším,“ rozplývá se pokaždé, když mluví o dětech.

UŽENE HO?

Také vás může zajímat ...

Dokonce se přednedávnem nechala slyšet, že už se doma baví i o svatbě. Ovšem zapomněla dodat, o čem konkrétně. Zdali svatbu plánují, nebo spíš Petra Romanovi vyčítá, proč ji ještě nepožádal o ruku. Aby se ale nestalo, že ho bude tak dlouho uhánět, až ji nakonec Vojtek pošle k vodě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...