Roman Zach: Všichni se mu přizpůsobují

Herec Roman Zach (45) patří k nejvyšším mužům českého showbyznysu. Jeho skoro až neuvěřitelných 206 cm mu však často přináší velmi nepříjemné komplikace, a to nejen ve formě narážení hlavou do zárubní dveří a do lustrů.

Jelikož ho živí hlavně herectví, natáčení se často musí přizpůsobovat výškovému rozdílu mezi ním a ostatními herci. Podle režisérů je tak na nějaké záběry moc vysoký, a tak se scénář občas mění i na místě.

Také vás může zajímat ...

Když se tedy zrovna někde neprochází v dálce, většinou ho diváci vidí na televizních obrazovkách v sedě. „Já s tím problém nemám, to mají jiní se mnou,“ vysvětluje Zach. To samozřejmě může komplikovat i výběr jeho seriálových partnerek.

Herečky nebývají příliš vysoké a žádná nechce vypadat vedle kolegy komicky. Neřichází tak ale Zach kvůli své výšce o lepší kšefty, protože je práce s ním prostě moc komplikovaná?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...