Románek přímo na place

Když se tehdy dozvěděli, že spolu budou hrát, byli štěstím bez sebe. KRISTÝNA FREJOVÁ (49) a ROMAN ZACH (47) k sobě mají mít blízko nejen před kamerami.

Oba herce diváci zbožňují. Sympatický Roman Zach (47) a představitelka rázné lékařky Kristýna Frejová (49) patří mezi nejoblíbenější hrdiny seriálu Sestřičky Modrý kód.

Také vás může zajímat ...

Roman a Kristýna se znali ještě před začátkem natáčení, nicméně tak blízcí si ale ještě nebyli. Ihned si padli do oka a jejich harmonický vztah na pracovišti má trvat dodnes. Vše ale zjevně není jen pracovní. Podle všeho přeskočila mezi nimi jiskra. Jak to mezi sebou mají?

Bouřlivá minulost

Není žádným tajemstvím, že si charismatický Roman v minulosti neužíval. Několikrát sám ale přiznal, že na svou temnou minulost by nejraději zapomněl. Jednou byl dokonce obviněn z nevěry.

To se mělo údajně stát, když byl minulý rok jedním ze soutěžících v pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Tou šťastnou měla být jeho kolegyně Kateřina Marie Fialová (23). Vše ale popřel. Jeho manželka si ho má ale od té doby až nápadně hlídat.

I přesto, že je přesvědčená, že ji Zach nepodvedl, má údajně strach, aby o něj nepřišla. A zjevně ví dobře, proč. Stále častěji se má totiž říkat, že s Kristýnou prožívají velice intenzivní románek, čehož si měl všimnout už nejeden kolega.

Je to vážné?

Roman není považován jen za skvělého herce, ale také za velmi zodpovědného muže, milujícího tatínka a manžela. Byl by tedy opravdu schopný obětovat svoji rodinu a odejít kvůli své kolegyni? Ti dva mají společně trávit moře času.

Laškování, flirtování a vysedávání u kávy má být u této slavné dvojice už denní rutinou. Přerostlo to skutečně v lásku, nebo jsou to opravdu jen přátelské chvilky v pauzách při natáčení? Říká se, že ani oni sami to nejspíš nevědí.

Zach a Frejová by si to ale měli pořádně vyjasnit, aby lidem ve svém okolí a hlavně svým rodinám zbytečně nepletli hlavu. Nechme se tedy překvapit, s čím nakonec přijdou. Byl by z nich ale krásný pár.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...