Romantický zpěvák půjde do Kolbenky?

Radost i starosti se teď honí hlavou zpěvákovi Bohuši Matušovi (47), kterému jeho přítelkyně Lucinka Palkaninová (17) nedávno porodila dceru Natálii.

Také vás může zajímat ...

Zpěvák chce početnou rodinu, na léto plánuje veselku, otázkou je, zda se za jeho dnešních možností nejedná o vzdušné zámky. „Jsem zvyklej si vydělávat 200 tisíc korun měsíčně, tak je to pro mě hrozně těžký, jít pracovat někam za 20 tisíc korun měsíčně, ale budu muset,“ stýská si umělec, aniž by upřesnil, co a kde hodlá dělat.

Od chvíle, kdy se vyučil kominíkem, uběhlo 30 let. Další zvláštní věcí, která vyšla najevo, je, že dcerku pojmenoval podle zpěvačky a dcery bývalého premiéra Natálky Grossové (18), se kterou zpíval v muzikálech, když jí bylo kolem patnácti, což je pro Bohuše nebezpečný věk – v něm poznal svoji Lucinku. Zpěvačka jeho „poctu“ nekomentovala.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama