Rosáka čeká kšeft snů! Co a za kolik?

Hned po Novém roce má znovu pokračovat série Pevnost Boyard s českými týmy, stopnutý kvůli konkurenčním pořadům StarDance a Tvoje tvář má známý hlas.

A jako otec Fouras tu opět bude moderátor Jan Rosák (69), který se sice u části publika setkal s kritikou, zato ale mu jeho rozšafné vystupování, kdy se nesnažil sípat jako jeho originální předobraz, přineslo, zdá se, novou práci snů! Producentům Primy totiž nedá spát úspěch novácké Ordinace, a tak chystá vlastní seriál z lékařského prostředí.

Podle dosud dostupných informací by mělo jít o českou variantu americké Pohotovosti a Rosák by tam měl hrát jednoho z lékařů. Dokáže se Rosák transformovat z moderátora v herce? Honoráře by se měly pohybovat na úrovni zrušeného Přístavu, tj.

Také vás může zajímat ...

od 10 do 13 000 Kč za natáčecí den!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...