Rottrová málem zrušila koncert!

Zpívala i se sádrou

Rottrová nakonec zvládla koncert i se sádrou na ruce.

Zdálo se, že smůlu a karamboly s narozeninovými i vánočními koncerty už si vybraly její kolegyně, ale ani MARII ROTTROVÉ (75) se poněkud nešťastný závěr letošního roku v práci nevyhnul. Stejně jako LUCII BÍLOU (50) a HANU ZAGOROVOU (70) překvapily zdravotní komplikace před jejich nejdůležitějšími koncerty, také ostravská pěnice Rottrová měla namále.

Nedlouho před svým narozeninovým koncertem totiž zpěvačka upadla a zranila si levou ruku. Jak se ale po rentgenu a vyšetření ukázalo, Rottrová měla štěstí v neštěstí, protože nešlo o zlomeninu, ale o naštíplou kost. „Spadl mi kámen ze srdce!“ oddychla si. Ruka tak sice do sádry musela, ale jen na dva týdny.

Anděl strážný tak u Rottrové přece jen trochu stál a na rozdíl od Bílé a Zagorové, které své vyprodané koncerty musely zrušit zcela, Rottrová své fanoušky o nic nepřipravila.

Také vás může zajímat ...

A i se zavázanou rukou dokázala zpěvačka podat fenomenální výkon.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...