Rovnou z natáčení musel na operační sál!

Herec Jiří Bartoška (73) podstoupil v brněnské nemocnici neplánovanou operaci. Zákrok proběhl bez komplikací, zamotal ale s obsazením filmu Přání Ježíškovi, který měl Bartoška právě natáčet. A tak o roli přišel.

Také vás může zajímat ...

Musel se narychlo podrobit operaci slepého střeva! Ta naštěstí proběhla bez komplikací. Během pár dnů se vrátil domů, kde je nyní v rekonvalescenci. Producent chystaného filmu Adam Dvořák (46) ale operativně musel najít náhradu.

A tu tvůrci našli v Jaroslavu Duškovi (59). Postavu Kristiana, kterou měl Jiří Bartoška ztvárnit, hraje s Evou Holubovou (61). A tak se i jí ptali na radu. A ji hned napadl Jaroslav Dušek. I když má každý z těchto herců jiný druh projevu, Dušek roli dostal. Nezbývá než se těšit na výsledek.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama