Rowan Atkinson si vyměnil s kolegou vizážistku – a vzal si ji za ženu!

Žena ho podporovala, když neunesl kritiku a musel vyhledat psychiatra!

Řekne-li se Rowan Atkinson (64), ne každý hned ví, o koho jde. Pokud ale padne jméno Mr.Bean, je to hned všem jasné. Slavný komik má i svůj soukromý život, ve kterém došlo k zajímavým věcem.

Hercem ani bavičem být Rowan Atkinson (64) nikdy nechtěl. Měl namířeno k tomu, aby pracoval v technických oborech jako inženýr. Studoval na univerzitě v Oxfordu a potkal se tam se scenáristou a režisérem Richardem Curtisem (62).

Také vás může zajímat ...

Psali spolu zábavné scénky a Richard vlastně vynalezl postavu Mr.Beana, věčného nešiky a zlomyslníka, který beze slov dokáže rozesmát celý svět.

Šel jim za svědka!

První velkou Rowanovou známostí byla herečka Leslie Ash (59). Nějaký čas spolu žili, ale ke svatbě to nedotáhli. Ke své osudové partnerce přišel pak Mr.Bean čirou náhodou a díky zaměření svého kolegy. Když v 80. letech natáčel kultovní seriál Černá zmije, měl svoji vlastní vizážistku, stejně jako jeho kolega Stephen Fry (62).

Ten byl ovšem „na kluky“ a znepokojovalo ho, že ho krásná Sunetra Sastry (62) rovněž vzrušuje. Aby to vyřešil, domluvil se s Rowanem, že si vizážistky navzájem vymění. Stalo se a skončilo to svatbou, na kterou šel Stephen jako svědek!

Pokud vám jméno Rowanovy ženy připadá exotické, je to dané jejím původem: její otec totiž pocházel z Indie.

Zachránil rodině život!

Rowan a Sunetra se vzali v New Yorku v roce 1990. Postupně přivedli na svět syna a dceru. Do svého soukromí si Mr.Bean nenechávala zasahovat, takže o jeho rodičovství se novináři dozvídali vždy až se zpožděním – občas dokonce tvrdil, že ani žádné děti nemá. O tom, že se oblíbený komik může stát i skutečným hrdinou, se přesvědčili jeho nejbližší při jednom výletu v Africe.

Součástí cesty byl i výlet malým soukromým letadlem, což si miliardář Atkinson mohl dovolit. Ani to nemusí být zárukou šťastné cesty – uprostřed letu se stalo, že pilot omdlel. Rowan pohotově usedl k řízení a dokázal klesající letadlo ovládat do té doby, než pilot přišel k sobě.

Zachránil tak život sobě i své rodině.

Románek bohužel neskončil

Manželství se Sunetrou probíhalo bez skandálů a zdálo se, že šťastnou dvojici nic nerozdělí. Žena dokázala podporovat Rowana i v době, kdy přiznal, že trpí těžkými depresemi kvůli kritice svého filmu Johnny English a musel podstoupit psychoterapii. Představitel Mr. Beana se ale později bohužel zamiloval do mladší ženy a bylo po všem.

S komediální herečkou Louise Ford (35) se seznámil v roce 2013 v Londýně, kde společně hráli v jedné divadelní inscenaci. Sunetře neušlo, že se něco děje, ale říkala si prý, že počká, jestli románek rychle neskončí sám od sebe. Čekání jí bohužel nepřineslo šťastný konec: s manželem se rozvedla. Na to, že by se jí vedlo špatně, si ale stěžovat nemůže.

Rowan se s ní královsky vypořádal a tak Sunetra po rozvodu žije v bytě, který má v přepočtu na naše peníze hodnotu více než čtvrt miliardy korun!

Na jejich prvním rande celou dobu podezřele mlčel!

Jaké to je, vyjít si na rande s Mr. Beanem? Jeho bývalá žena to ví úplně přesně. První schůzku si dali v restauraci a Rowan se tam choval podobně, jako jeho televizní hrdina. Většinu času jen mlčel a tvářil se rozpačitě. Jedinou větu řekl ve chvíli, kdy Sunetru požádal o kečup. Nakonec odešel na toaletu a byl tam podezřele dlouho.

Teprve potom vyšlo najevo, že měl celou dobu rozbitý zip u poklopce a přemýšlel, jak situaci vyřeší.

Spravil ho nakonec zavíracím špendlíkem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...