Rozchod jí sluší! Chce být krásná, nebo šťastná?

Bývalá modelka a moderátorka Agáta Prachařová (35) už je zase bez chlapa. Nad kameramanem Markem Niessnerem (34) se zavřela voda a modelka je opět sama s dětmi.

Ještě nedávno měla dvojice plány na společné podnikání na sociální síti, ale i to už je hudbou minulosti. Agáta prozradila, že je aktuálně zase single. Když se jí totiž fanoušci ptali, kde má miláčka, odsekla: „Žádného nemám, jsem sama.“

Také vás může zajímat ...

A bohužel to tak zůstává i nadále. „Prostě to nevyšlo, ale o to lépe vypadám. Přestala jsem jíst, jsem hubená a cítím se skvěle.

Vlastně musím říct, že po rozchodech vždy vypadám mnohem líp, rozchody mi sluší,“ odhalila Prachařová, kterou letos čeká rozvodová bitva s manželem Jakubem Prachařem (36). S tím se dohodli na pravidelném střídání v péči o jejich dceru Miu (2).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...