Rozchod ji velmi zdrtil

Nikdy neměla s muži problém, teď ale přiznala, že se její pohled na věc změnil.

Nedávno se MAHULENA BOČANOVÁ (53) rozešla s mužem, se kterým strávila dva roky. Rozchod na ni měl ale větší dopad, než si sama myslela.

Před pár týdny oznámila rozchod s přítelem a pro mnohé to byl velký šok. Každý si totiž myslel, že právě statný podnikatel Petr Hanák (52), kterému přezdívala Mr. Proper, bude pro ni tím pravým. Velmi si rozuměl i s její dcerou Márinkou (18).

Také vás může zajímat ...

Přesto Mahulena Bočanová (53) z Ordinace v růžové zahradě přiznala, že to byla ona, kdo ze vztahu nakonec vycouval. Jak sama řekla, nechtěla se totiž starat ještě o další dítě. Tím samozřejmě myslela svého partnera. A jak to tak vypadá, možná už bude nadosmrti sama.

Vždy bývala pořádný živel

Mahulena má totiž zjevně problém s intimitou! Přitom byly doby, kdy jí bylo všude plno. Brzy poté, co jí krachlo manželství s Viktorem Mrázem (53), začala zase randit.

A o muže opravdu neměla nouzi. V roce 2011 se začala objevovat po boku pohledného modela a Muže roku 2001 Martina Černého (45). Pak ji ale mladší milenec odkopl, protože na něj měla být moc stará.

Nakonec se od něj dočkala ještě sprostých urážek, což ji velmi ranilo. Před více než šesti lety měla vztah s brazilským tanečníkem, opět mladíčkem, Jonesem Santosem Santanou (30), se kterým prožila velmi žhavý vztah.

Bohužel ani ten, zřejmě vzhledem k věkovému rozdílu, nevyšel. Nedávno randila s pohledným podnikatelem, majitelem jednoho z největších hodinářství v Evropě, Karlem Janebou (53).

Jak Mahulena později prozradila, celý jejich vztah krachl na tom, že mezi nimi chyběla zamilovanost. Říká, že byli spíše dobří kamarádi než partneři. Několikrát se rovněž nechala slyšet, že bez sexu zkrátka nemůže být. Jenže to se mělo v poslední době dost změnit.

Nahota jí vadí

Nedávno totiž Bočanová prohlásila, že pohled na mužské tělo ji přivádí do velkých rozpaků. Kvůli tomu by se nemohla podívat ani na pánský striptýz. Co tak najednou?

Dřív střídala milence jako ponožky a najednou jí vadí mužské nahé tělo. Za celý život si s muži vytrpěla až moc a nyní, když je zase sama, se jí všechna ta bolest a zklamání musí vracet zpátky jako bumerang.

Třeba si zkrátka uvědomila, že právě Hanák byl pro ni tím opravdovým vyvoleným a rozchodu teď hořce lituje. Může jí totiž chybět tak moc, že se prostě na jiného muže nechce ani podívat. Je pravda, že by vedle sebe potřebovala pořádného chlapa. A tím Petr zřejmě byl.

Vrátí se nakonec k sobě?

I její kamarádky mělo překvapit, že se tak najednou rozešli. Měla by si asi uvědomit, že každý má své mouchy, a ne každý protějšek bude stoprocentně dokonalý. Přece jenom nemůže zastírat, že s ním byla šťastná.

Stačí se jenom podívat na jejich společné fotografie a je hned jasné, že šlo o opravdovou lásku. Vrátí se nakonec k němu? Měla by všechno zvážit a alespoň jednou překonat svou hrdost.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...