Rozchod kvůli dítěti?

Tušíme, proč už netvoří pár se sympatickým hudebníkem Janem Melíškem.

O tom, jak se herečka Denisa Nesvačilová (29) trápí, věděli dlouho jen její nejbližší. Důvod konce vztahu s přítelem sice drží pod pokličkou, ale v jejím okolí se přece jen něco šušká.

Také vás může zajímat ...

Skoro tři roky trval vztah herečky Denisy Nesvačilové (29), kterou diváci pravidelně vídají v seriálu Slunečná s hudebníkem Janem Melíškem. To už je ale minulostí, jen o tom Nesvačilová nebyl připravena hovořit na veřejnosti.

Podle všeho totiž byla sama už před vánočními svátky. „Je to už nějaký čas, co nejsme spolu,“ potvrdila konečně v minulých dnech. Stala se jejich láska další obětí současné situace, kdy se kvůli karanténím opatřením rozpadá jeden vztah za druhým nebo to způsobilo něco úplně jiného?

Rozdělily je děti?

„O důvodech mluvit nechci. Pořád to ještě vstřebávám a ve svém soukromí se pitvat nechci,“ říká k rozchodu Nesvačilová, která do partnerství s Melíškem zprvu vkládala velké naděje. „

Podle mě nám to už asi vydrží. Známe se několik let, cesta byla tak trnitá, že jsem nekupovala zajíce v pytli,“ říkala přesvědčeně. Dokonce se mluvilo o tom, že by se se svým partnerem nebránila založení rodiny. Nesvačilová má děti velmi ráda a netají se tím, že jí teď největší radost dělá její malinkatá neteř.

Bylo snad tohle téma, na kterém se s Melíškem neshodli?

Možná, že měl muzikant, který si prý velmi užívá pozornost zástupů fanynek jinou představu o budoucnosti, a ještě se nechtěl přistoupit na tak velký závazek, kterým miminko bezpochyby je. A Denise bude brzy třicet, což je pro většinu žen milník, kdy ji začínají biologické hodinou tlouct na poplach.

Pokud tedy zrzavá kráska tlačila na pilu, je možné, že její milý prostě vzal do zaječích.

Partner neustál její úspěch

Bohužel to nejsou jediné problémy, o kterých se v souvislosti s herečkou a muzikantem mluvilo. Denisa sama před časem přiznala, že se do jejich života vkradla žárlivost. Její partner údajně žárlil na její herecké partnery, a protože se Nesvačilové začalo opravdu dařit, trávila v práci, i navzdory současným omezením dost času trávila v práci.

Navíc se při natáčení potkává s těmi v současnosti nejžádanějšími fešáky, a tak je pravděpodobné, že Melíškova žárlivost nabírala na obrátkách. Obzvlášť vzhledem k tomu, že on o svoje koncerty přišel a jediné, co mu zbylo by čekání doma, až se jeho krásná a úspěšná žena vrátí z práce.

To je situace, kterou prostě mnoho mužů není schopno zvládnout.

Jednou se určitě dočká

A přestože Denisa prožívá těžké chvíle, rozhodně se prý nevzdává naděje, že jí brzy do života vstoupí muž, se kterým bude moci založit rodinu. „Už nikdy nebudeš milovat stejně. Ale jednou budeš milovat jinak a bude to to správný,” napsala si na svůj profil na sociální síti na znamení, že se těší na všechno, co ji čeká.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama