Rozchod kvůli novému milenci?

Atraktivní zrzka, která září v seriálu Slunečná, je po delší době znovu k mání. DENISA NESVAČILOVÁ (29) totiž přiznala rozchod se svým partnerem JANEM MELÍŠKEM. Stojí za tím snad někdo třetí?

Pohledná herečka Denisa Nesvačilová (29) naskočila do seriálu Slunečná teprve před pár měsíci, ale i tak je kolem ní pořádný humbuk. Přednedávnem navíc herečka prozradila, že se rozešla se svým přítelem Janem Melíškem (34).

Také vás může zajímat ...

„Je to už pár měsíců, ale víc se k tomu nechci vyjadřovat,“ pronesla vyhýbavě herečka. Pro některé jedince to byl šok, ale mnozí diváci ani nevěděli, že má Denisa přítele.

S Janem se totiž nikde moc neukazovala a možná proto si lidé mysleli, že je Nesvačilová sama. Ona přitom žila po boku Jana tři roky. Jaký byl důvod jejich rozchodu?

Už spolu i bydleli

Nic nenasvědčovalo tomu, že by se měl jejich vztah brzy rozpadnout. Ještě v létě si totiž Nesvačilová partnera velmi pochvalovala a působila zamilovaně. Navíc se spolu zabydleli na chalupě za Prahou, kde spolu kvůli pandemii trávili většinu času. Asi v té době si partneři začali lézt na nervy.

Jak už to tak bývá, oba byli zvyklí mít nějaký svůj prostor. Když najednou žili společně a byli stále spolu, začali si na tom druhém všímat chyb. Možná je to pomalu, ale jistě odradilo od toho, spolu dál být.

Kdyby se však rozešli v klidu a pohodě, proč by Denisa rozchod tak dlouho tajila? Možná pořád doufala, že si to Jan ještě rozmyslí. Teď už má ale možná nový objev, a tak nebyl důvod oficiálně tvrdit, že jsou s muzikantem spolu.

Muži na ní mohou oči nechat

Musí se jí nechat, že o mužskou pozornost Denisa nikdy nouzi neměla. Charismatická zrzka dokázala pobláznit hlavu nejednomu muži. V minulosti randila například se synem Václava Postráneckého (†75) Vilémem (30) nebo také s režisérem Danielem Pánkem (33).

Že by její vztah zničila žárlivost ze strany partnera? Je to dost pravděpodobné, protože když nastoupila do Slunečné, její kolegové se o ni údajně div neporvali. Jeden z nich měl ale Denisu zaujmout hned na první pohled.

Nesvačilová má totiž možná až nebezpečně blízko ke svému kolegovi Romanu Tomešovi (33). Rozumějí si nejen v pracovní sféře, ale i v soukromí? Říká se, že spolu mají něco víc než jen společné scény před kamerou.

Manželské problémy

Nejdřív se tomu nechtělo nikomu věřit. Roman je přece jen ženatý s herečkou Míšou Tomešovou (29). Nicméně se už delší dobu mluví o tom, že jejich manželství provázejí problémy. Michaela totiž hraje v seriálu Sestřičky Modrý kód a s Romanem na sebe mají málo času.

Když byla Michaela doma na mateřské a dělala Romanovi zázemí, bylo mezi nimi vše v pořádku. Teď se ale skoro nevídají a Roman je ten, který prohlásil, že by chtěl plodit děti klidně s mnoha ženami.

Pláče mu na rameni?

Možná jeho další vyvolenou bude Denisa. Ta je zatím tajemná a neprozradila ani jediný detail o tom, proč ukončila několikaletý vztah. „O důvodech mluvit nechci,“ odsekla. Možná že herečku trápí výčitky svědomí. Tomeš si jí totiž poslední dobou všímá až příliš.

Může na ní oči nechat, tráví spolu čas i mimo natáčení. Proslýchá se, že se mu tak dlouho svěřovala s partnerskými problémy, až se utěšování trochu zvrtlo. Ani jeden nechce ublížit Tomešově manželce a podle všeho svůj románek chtěli tajit. Jenže to by nesměli být na očích veřejnosti a kolegů.

Nejdřív chtěla jiného

Když do seriálu Denisa nastupovala, hodně se motala kolem herce Vladimíra Polívky (31). Dělali spolu i různé rozhovory a působili jako dokonalý pár.

Legrácky střídaly zamilované pohledy a mnozí diváci měli dokonce doufat, že se ti dva dají dohromady. Pak Nesvačilovou kolega asi přestal bavit a měla se zakoukat právě do Tomeše.

Ví o tom manželka?

S tím teď má během natáčecích pauz trávit ještě víc času než předtím. Svěřuje se mu se svým trápením a hází po něm očkem. Problém je v tom, že jejich laškování nesmí přerůst v nic vážnějšího. Nebo by alespoň nemělo.

Jestli ale za rozchodem Nesvačilové s muzikantem stojí Tomeš, zřejmě to s ním herečka myslí vážněji, než si připouští. Jak dlouho potrvá, než se o všem dozví Tomešova manželka? Toho by se měla asi Denisa obávat nejvíc. Ta jejich případnému románku rychle zatne tipec.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama