Rozchod s partnerem na spadnutí

Není žádným velkým tajemstvím, že hvězda seriálu Modrý kód Kateřina Marie Fialová (23) randí s hercem z Ulice Liborem Matoušem (25). Možná to už nějakou dobu není pravda.

Také vás může zajímat ...

Jelikož si během natáčení seriálu „střihlspoustu intimních scén s mladičkou Sárou Korbelovou (18), jistě nelze vyloučit, že jim to funguje i mimo kamery. Ještě k tomu, když je Kateřina Marie tolik zaneprázdněnou herečkou a kromě Modrého kódu je také často v divadle.

Libor je typický hezounek. Uteče jí za jinou?

Sára je navíc oficiálně nezadanou dívkou a jelikož je Libor takovým typickým hezounkem, asi by se nikdo nemohl divit, kdyby se do něj zakoukala. Uvidíme tedy, jestli se brzy neukáže, že Libor s Kateřinou Marií už pár netvoří a později se neukáže, že spekulace o tom, že má blízko ke své kolegyni, byly založeny na pravdě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...