Rozchod tajila dlouhé měsíce!

Herečka Eva Burešová (26) je podle všeho opět sama. Co přesně stojí za krachem jejího dalšího vztahu, není zřejmé, protože stejně jako ona mlčí i její dnes již bývalý partner Matyáš Adamec (20). Lidé z okolí páru tvrdí, že tím, kdo měl vztah ukončit, byl právě mladší tanečník. Zřejmě toužil po větší svobodě.

Slavná maminka malého Nathaniela (3) má totiž jisté povinnosti, které byly pro Adamce nepochybně příliš svazující. Nabízí se však jeden důvod, který partnery mohl rozdělit. Tanečník prý velice těžce nesl skutečnost, že fanoušci Slunečné dávají jeho partnerku neustále dohromady s jejím kolegou Markem Lamborou (25).

Také vás může zajímat ...

Byl přítelem i milencem

Na sociální síti si už někdy v dubnu změnila herečka a zpěvačka stav na „nezadaná“. Stejně tak učinil tehdy i tanečník. Dlouho však zřejmě po krásné brunetce netruchlil, protože nějakou dobu už zase zadaný je. Která krasavice mu učarovala, není ovšem jasné.

Zdá se, že rozchod víc sebral Evu, ta byla prý na bývalém příteli tak trochu závislá a od vztahu si hodně slibovala. „To, že nemohu být s Matyášem, je pro mě hrozné, protože on není jen můj přítel, ale i nejlepší kamarád a jsem zvyklá s ním všechno řešit, vše mu říkat a najednou tady není,“ vyznala se ze svých citů koncem dubna herečka, která tou dobou byla u svých rodičů v Hlučíně.

Všichni měli za to, že partnery rozdělil nouzový stav, protože Matyáš zůstal v Praze.

Všechno ale bylo zřejmě jinak.

Neunesl její popularitu?

Zlí jazykové tvrdí, že byla jen otázka času, kdy tanečník vezme nohy na ramena. Na to, aby dělal malému synovi Burešové tatínka, byl zkrátka příliš mladý. Navíc se prý mohla jeho nezralost projevit i žárlivostí nejen na popularitu své partnerky, ale zejména na mladé a úspěšné herce, kteří se v její blízkosti pohybovali.

Starší muž by se nejspíš s tím, co dělá Eva před kamerou, vyrovnal lépe.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...