Rozchodem se stále trápí

Sedm let života je příliš dlouhá doba na to, aby člověk dokázal během pár měsíců zapomenout. Své o tom ví Dara Rolins (45), která se jen těžko vyrovnává s tím, že její bývalý partner Patrik Rytmus Vrbovský (41) udělal za jejich vztahem tlustou čáru a chce se věnovat už jen nové lásce Jasmině Alagič (29).

Také vás může zajímat ...

Zpěvačka však zdaleka není jediná, kdo se trápí. S odchodem Rytmuse se nemůže vyrovnat její dcera Laura (10), pro kterou byl druhým otcem. Holčička k muzikantovi za ty roky přilnula a nemůže na něho zapomenout.

„Nedávno říkala, že se jí po něm stýská a že s ním byla zábava,“ svěřila se Rolins s tím, že Rytmus jakýkoli kontakt odmítá, a to i s Laurou. Dara se proto rozhodla, že zkusí zlomené dcery srdce obměkčit a pořídila jí nového kamaráda pejska.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...