Rozdělí je pracovní úspěch?

Ani v současné situaci si herečka Martina Preissová (45), která hraje v seriálu Slunečná, nemůže stěžovat na nedostatek práce.

Zrovna v těchto dnech odstartoval další seriál z nemocničního prostředí Anatomie života, kde má Martina jednu z hlavních rolí. Velkou část zodpovědnosti za chod domácnosti a péče o dva syny tak musí přebrat její manžel, herec Martin Preiss (48), zatímco ona se stala živitelem rodiny.

Také vás může zajímat ...

Vystřídat si tradiční role s manželkou je i v dnešní době psychicky náročné pro většinu mužů.

A obzvlášť velký problém to může být pro Martina, jehož duševní zdraví je velmi křehké. Dlouho se potýkal se závislostí, a dokonce se pokusil o sebevraždu.

Martina je tedy v nezáviděníhodné pozici, kdy se na jednu stranu raduje z pracovních úspěchů a finanční stability, zároveň ale musí počítat s tím, že na jejich vztah to může mít negativní dopad.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama