Rozešla se s mladíčkem kvůli ženatému kolegovi?

Bez muže nikdy dlouho nezůstane. Eva Burešová (26) je velmi společenská, a tak společnost samozřejmě hledá i mezi muži. Na výběr však příliš štěstí nemá.

Jen za poslední rok prý vystřídala hned dva muže. Nyní se dokonce spekuluje, že tajně randí se ženáčem. Ačkoli ve Slunečné hraje kladnou roli, ve skutečnosti ji diváci údajně vnímají jako ženu, která ráda muže střídá.

Také vás může zajímat ...

Takovou pověst má prý i u některých svých závistivých kolegyň. Možná je to dáno i tím, že se ráda svléká. A že jsou to skutečně žhavé fotky, o tom by mohli muži vyprávět.

Prý neexistuje kolega, který by ji platonicky nemiloval. Sama herečka nedávno potvrdila, že i její fanoušci, sotva zletilí i nezletilí, jí posílají oplzlé vzkazy, ze kterých je jí skutečně úzko. Ženy ji naopak rády kritizují a nenechávají na ní nit suchou.

Flirtuje s kolegy?

Od té doby, co hraje hlavní postavu v oblíbeném seriálu Slunečná, objevuje se na obrazovkách týden co týden. Lidé si ji ze začátku nesmírně oblíbili. Pak ale podle všeho začali trochu obracet.

Protože má malého syna, nelíbilo se jim, že se nechává fotit polonahá ve spodním prádle, a také to, že je královnou večírků, občas dost divokých.

Novináři už ji údajně několikrát zachytili ve vášnivém objetí několika mužů. Dokonce se začalo při natáčení říkat, že fl irtuje se svými kolegy, neboť je ráda středem pozornosti.

Možná si tím ale vynahrazuje jen to, čeho se nedočkala od otce svého syna. Ten ji totiž hluboce zklamal. Sotva deset měsíců po porodu synka Nathaniela (2) se se svým partnerem rozešla.

Na nevlastní dítě nebyl připravený

Herečka tvrdí, že se s ním rozešla sama, a to hned z několika důvodů, které nechtěla veřejně prezentovat. Ovšem někteří její blízcí tvrdí, že ji opustil právě on, protože se nechtěl vázat a už vůbec nechtěl zakládat rodinu.

Přišlo mu to jako příliš odpovědnosti najednou. A tak se zalekl a raději vzal nohy na ramena. Jenže Burešová potřebuje lásku, tu ve velkém množství dává svému synovi, a tak ji samozřejmě musí i přijímat.

Po rozchodu s otcem svého syna údajně měla jednu kratší známost a pak přišel mladý tanečník Matyáš Adamec (20), který jí obrátil život vzhůru nohama.

Byla neskutečně zamilovaná a oba se k sobě na první pohled velmi hodili. Dokonce kdykoli spolu vyšli na veřejnost, oba zářili štěstím. Navíc si herečka pochvalovala, že se skvěle chová i k jejímu synovi.

Hledá si příliš mladé muže

Před pár týdny ovšem Burešová oznámila, že se s Matyášem rozešli. Byl to skvělý muzikant, kamarád a partner, ale s rodinou to prý zkombinovat nešlo.

Její kolegové tvrdí, že mladý tanečník přecenil své síly a zjistil, že mít ženu s dítětem je pořádný zápřah. Navíc se o svou lásku musel dělit s někým jiným, což se mu zřejmě vůbec nelíbilo.

Někdo ovšem zase tvrdí to, že si herečka hledá chlapy jenom proto, že potřebuje chůvu ke svému synovi. Většinu času ho má totiž na starosti ona nebo její maminka, a tak synkovi chybí i nějaká mužská tvář.

Na to si však herečka hledá příliš mladé muže. Ti si chtějí spíš užívat než dělat chůvu. Většina mužů očekává, že po boku herečky zažijí bujaré večírky, divoké noci a možná budou díky ní i slavní, a místo toho přijde studená sprcha.

Tajné schůzky po natáčení?

Byly i doby, kdy si zahrávala se dvěma muži najednou. Sama přiznává, že občas potřebuje vypnout a jenom tak si užít. Jenže právě kvůli takovým okamžikům se na ni strhla už několikrát velká vlna kritiky.

Údajně ani někteří její kolegové na ní nenechali nit suchou. Mají pocit, že chce všechny muže jenom pro sebe. Tyto řeči se rozmohly mnohonásobně víc, poté co se v hereckých kuloárech na ráželo na to, že si měla začít i se svým slovenským kolegou Marošem Kramárem (61).

Tyto spekulace se ovšem zatím nepotvrdily. Mnohem blíže má prý k Lukáši Langmajerovi (39). Podle všeho k sobě měli blízko už před natáčením a při natáčení se jejich přátelství jen prohloubilo.

Kdyby se však jejich vztah potvrdil, pro některé by to bylo skutečně neúnosné. Jak je totiž všeobecně známo, Langmajer má rodinu a je šťastně ženatý.

Kdyby Burešová rozvrátila rodinu, pravědpodobně by přišla o další velkou část svých fanoušků. A aby toho nebylo málo, dokonce se začala šířit informace o tom, že by měla být znovu těhotná.

S kým, to je však otázka. Burešová však tuto informaci nepotvrdila, naopak ji měla zcela rezolutně vyvrátit. Tvrdí, že je aktuálně sama a rozhodně s nikým dítě nečeká.

Není příliš pravděpodobné, že by si na krk chtěla uvázat další dítko, když už jedno malé má a do toho také spoustu pracovních závazků, které jí zabírají téměř veškerý čas.

Muže láká na polonahé fotografie

Nyní si už ale raději své soukromí bedlivě střeží. Den co den jí totiž chodí na e-mail i na telefon zprávy, které by si za rámeček rozhodně nedala.

Většinou jsou to ale údajně ženy, které zkrátka něčím rozčiluje. Jedna z jejích odpůrkyň, podle všeho její bývalá kamarádka, se v nedávné době údajně nechala slyšet, že jí kdysi Burešová přebrala chlapa a vůbec jí nevadilo, že je zadaný.

Jiné zase nádavají na to, že chlapy láká na hluboké výstřihy. Jenže jakmile má někoho omotaného kolem prstu, raději couvne. Burešová sice tvrdí, že mezi kolegy nepřátele nemá, ale otázka je, zdali je to skutečně pravda.

Nikdo to veřejně před kamerami nebo fotoaparáty přiznat nechce, ale najdou se i tací, kteří naopak tvrdí, že tolik přátel zase rozhodně nemá.

Doufá, že léto všechno vyřeší

Spíše si rozumí s muži než se ženami. Nyní jsou herecké prázdniny, a tak herečka doufá, že řeči, které kolem její osoby kolují, alespoň na chvíli utichnou a v září už se nevrátí. To ale nejspíš doufá marně.

O prázdninách sice bude odpočívat, ale úplně pracovat nepřestane. Navíc si bude chtít užít to, co kvůli Slunečné poslední měsíce zanedbávala – přátele, večírky a také dovolenou.

Dokonce už se uzavírají sázky na to, kdy se objeví s novým mužem. Zas tak dlouho by to trvat nemělo, neboť už nyní se říká, že Matyáše Adamce už stačila nahradit.

Zdali jde o již zmíněného Langmajera, ale jisté není. A že by šlo o kolegu Marka Lamboru (25), s nímž je také často spojována, pravděpodobné není, neboť Lambora už je zřejmě také čerstvě zamilovaný.

Ovšem i on identitu své nové známosti stále tají. Navíc si prý zas až tak nerozumějí, i když před kamerami to vypadá trochu jinak. Jenže co se škádlívá, to se rádo mívá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama