Rozešla se s partnerem

Krásná herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Kateřina Marie Fialová (23) se nedávno rozešla se svým snoubencem Liborem Matoušem (25). Smutnou zprávu sdělila veřejnosti prostřednictvím jednoho z rozhovorů.

„Partner teď už není. Ale po dlouhém uvažování, on je teď v Brně a já v Praze. Řekli jsme si, že uvidíme, co se bude dít, máme takovou koronu ve vztahu,“ vysvětlila herečka.

Také vás může zajímat ...
S Liborem jí to nevyšlo.

Zatím ale nemá v plánu si hledat nikoho nového, a to hlavně proto, že kdykoli se zamiluje, nedokáže myslet na nic jiného. „Když se totiž zamiluju, jde ta práce pryč a koukám se jenom na toho dotyčného,“ říká Fialová, která chce momentálně být sama a užívat si práce, dokud je.

Vzhledem k tomu, jak moc je atraktivní, se ale dá očekávat, že o ni bude mezi muži velký zájem, a pokud svůj postoj přehodnotí, jistě si bude mít z čeho vybírat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...