Rozešla se s partnerem?

Podle mnohých přátel se ANNA K (54) zcela odřízla od veřejného života. Sice stále koncertuje, ale na společenských akcích se neukazuje. Co se s ní děje?

Opustil ji její životní partner? Nebo snad opustila ona jeho? Její známí, kolegové i fanoušci se začali ptát, proč už není vidět se svým partnerem Tomášem Varteckým (49). Kdysi na něj nedala dopustit a potřebovala s ním trávit každou volnou minutu.

Také vás může zajímat ...

Podporoval ji na jejích turné, a kdykoli potřebovala, obracela se k němu pro radu. Nyní ale její nebližší přátelé tvrdí, že se mezi ní a partnerem muselo stát něco strašného. Anna K (54) se podle všeho bojí, že situaci, v níž se v druhé polovině letošního roku ocitla, neustojí.

Partner od ní utíká?

Jedna z jejích nejbližších kamarádek se nechala slyšet, že zpěvačku její partner opustil. Nejprve měla za to, že je to jenom dočasné a že si potřebují spoustu věcí ujasnit. Nakonec ale z plánovaných několika dnů odloučení byly týdny a měsíce.

Alespoň to tvrdí jejich společní přátelé, ačkoli názory na jejich současný stav se různí. Někteří totiž naopak spekulují nad tím, zdali náhodou není zpěvaččina chyba, že od ní Vartecký utíká. Nedávno totiž vyšla najevo informace, že se měla scházet s mužem, o němž nikdy v minulosti nemluvila.

Dokonce ji měla jedna fanynka přistihnout, jak se s oním neznámým mužem prochází pražskými ulicemi. V objetí a s ústy od ucha k uchu.

Nemoc se vrátila?

Když se Anny K novináři ptali, o koho jde, podle všeho tvrdila, že je to její dávný kolega a známý.
Nikdo z jejích nynějších kolegů dotyčného muže ovšem nezná, což je dost podezřelé. Sám Vartecký se podle nejnovějších informací také k ničemu vyjadřovat nechtěl, jen uvedl, že mezi ním a Annou K je vše v nejlepším pořádku.

Že tomu tak ale není, nasvědčuje i to, že Anna K už není tak usměvavá jako dříve a dělá si se vším velké starosti. Odmítá mluvit i se svými přáteli a po koncertech jezdí rovnou k sobě domů nebo na hotel, aby ji nikdo nestačil zastavit.

Vše ovšem trvá už tak dlouho, až se začalo mezi jejími známými šuškat, zdali za jejím odchodem z veřejné scény nestojí spíš nemoc. Když se totiž Anna K dozvěděla, že zemřel její celoživotní vzor Karel Gott († 80), přátelé tvrdí, že se málem zhroutila.

Myslela si, že Mistr svůj boj s rakovinou přece jenom vyhrál. Podařilo se mu zvítězit nad zákeřnou nemocí přece už jednou, proč by to tedy nešlo i podruhé. Když se k ní však donesla informace, že tentokrát ho rakovina porazila, zhroutil se jí svět.

Sama totiž s touto nemocí bojovala a podařilo se jí naštěstí zvítězit, moc dobře ale ví, že se může kdykoli vrátit a do konce života tak bude trpět strachem, kdy se ráno probudí a zjistí, že její nejhorší obavy se potvrdily.

Vždycky však měla s kým svůj strach sdílet. Pokud by se ale s Varteckým skutečně rozešli, musela by to všechno zvládnout už jen sama. Ačkoli stále koncertuje ostošest, rozhodně jí ke štěstí mnohé chybí.

Chybí jí láska a klid

Peníze to ovšem rozhodně nejsou.Přála by si vést poklidný život, do kterého by jí nikdo nemluvil. Nejlépe někde daleko od Prahy, na vesnici, kde by se starala o zvířata. To je teď její sen, jak tvrdí kamarádky. Problém je ovšem v tom, že podle nich jí také chodí čím dál častěji nenávistné vzkazy.

Mnoho žen, ale i mužů jí vyčítá to, že pořád pracuje, místo toho, aby šla na odpočinek a snažila se, aby se jí nemoc nevrátila. Myslí si, že to dělá jenom kvůli pěnězům, a nedokážou pochopit, že ji koncertování i baví. Naopak její fanoušci jí přejí, aby se její vztah s Varteckým zase urovnal a aby zpívala dál.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...