Rozešla se se snoubencem kvůli jeho dvojčatům

Rok kolem sebe zamilovaně poletovali, teď je ale jejich lásce najednou konec. Hvězda populárního seriálu Pobřežní hlídka Pamela Anderson (51) přitom ještě nedávno dostala od svého miláčka fotbalisty Adila Ramiho (32) nabídku k sňatku.

Jenže honosná veselka se nakonec konat nebude. Na vině překvapivě není jejich téměř dvacetiletý věkový rozdíl, ale to, že vnadná herečka začala najednou po roční známosti zpytovat svědomí. Francouzský sportovec má totiž už rodinu z předchozího vztahu a Pamela údajně nedokázala najednou přenést přes srdce, že se s nimi kvůli ní vidí tak málo.

Také vás může zajímat ...

Opravdu se jenom rozhodla se obětovat nebo je za tím ještě něco jiného? Uvidíme, jak dlouho bude známá sexbomba sama, než se kolem ní začne točit jiný svalnatý boháč.

Možná už se dokonce něco chystá a Pamela vztah musela utnout dřív, než se uváže napořád.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...