Rozhádala se se svým partnerem i s jedinou dcerou?

Už léta pomýšlí na svatbu. Jenže ani letos to nevyšlo. Navíc JIŘINU BOHDALOVOU (89) za poslední rok potkalo několik životních změn, které snáší jen velmi těžko. Co se mezi ní a její životní láskou děje? A proč nemluví se svou milovanou dcerou?

Ikdyž se to mnohým zdá více než nepravděpodobné, i Jiřina Bohdalová (89) má kolem sebe mnoho nepřátel. A právě ti se teď radují z toho, že se jí příliš nedaří. Proč? Protože její milovaný partner Lubomír Focko (66) se stále neodhodlal k tomu, o co jeho milá stojí nejvíc.

Také vás může zajímat ...

A nejspíš se už ani nedočká. Nejnovější informace naznačují, že Focko už s Jiřinou v budoucím životě příliš nepočítá. Našel si za ni totiž podle všeho mladší náhradu.

SMRT NEJLEPŠÍHO PŘÍTELE JI SRAZILA NA KOLENA

V hereččině životě se leccos obrátilo vzhůru nohama, poté co zemřel jeden z jejích nejlepších celoživotních kamarádů Karel Gott (†80). Tehdy si uvědomila, že všichni stárnou a všichni také budou jednoho dne muset z tohoto světa odejít. Navíc Jiřině už brzy bude devadesát a to je velmi úctyhodný věk.

Ačkoli stále působí velmi čile, ve skrytu duše ji trápí mnoho věcí. Na Karlovi ze všeho nejvíc obdivovala, že pro své fanoušky zpíval do poslední chvíle, stále se obklopoval přáteli a lidmi, kteří ho zbožňovali, a co je ze všeho nejdůležitější, měl po svém boku milující ženu a dvě krásné malé dcerky, které mu přinášely do života tu největší radost.

Ona bohužel takové štěstí nemá. Jediný muž, o kterého by stála, totiž po jejím boků není. Ač se stále má oficiálně za to, že Bohdalová s Fockem tvoří pár, možná je opak pravda.

Na veřejnosti se prý společně neukázali už téměř rok a sama herečka se o něm nebo jejich vztahu nechce vůbec bavit. Buď si skutečně jen urputně střeží své soukromí, anebo se mezi ní a její velkou láskou něco vážného stalo.

TOUŽEBNÉ PŘÁNÍ ZŮSTALO NEVYSLYŠENO

Poprvé se spolu na veřejnosti ukázali v roce 2012. Svůj vztah ale veřejně nepřiznali. Na ofi ciálních akcích se spolu bavili, smáli se, ale vypadali spíš jako dva staří známí než milenci. O dva roky později, tedy v roce 2014, už ale všichni měli jasno.

Tehdy ji Focko pozval na dovolenou do Itálie a herečka s radostí přijala. Zažili spolu několikadenní romantiku, kde oba oslavili i své narozeniny. Nebylo to však naposledy, co spolu odletěli do zahraničí. Itálii si oblíbili natolik, že se tam vydávali několikrát ročně.

Říká se, že tam Bohdalová s Fockem ráda jezdila také proto, že tam hodně času tráví i její dcera Simona Stašová (65). Ta do Itálie dodnes jezdí za svou největší životní láskou, bývalým partnerem Eusebiem Ciccottim (62).

Pokaždé mají ona i maminka kde bydlet, mají tam proto své zázemí a tento jižní stát díky tomu považují za svůj druhý domov. A podle všeho ho tak bral i Focko. V roce 2016 to vypadalo, že se schyluje k velké životní události.

Bohdalová se měla mezi svými přáteli nechat slyšet, že odpočítává minuty do doby, než ji Focko požádá o ruku. Byla si tím údajně tak jistá, že ji nic nemohlo přesvědčit o opaku.

MÁ NA SLOVENSKU SOKYNI?

Čekala rok, dva a stále se nic nedělo. Nakonec se stáhla do ústraní, ale stále vyčkávala. Když už si veřejnost myslela, že se rozešli, zase se spolu s Fockem ukázala na veřejnosti. Ovšem čím dál méně. Focko totiž pracuje na Slovensku, a tak tam pochopitelně trávil víc času než tady v Česku.

Bohdalová byla zklamaná. Moc si přála cestovat se svou láskou, jenže časté pendlování by jí už v jejím věku nedělalo asi moc dobře. Před dvěma lety totiž měla zdravotní komplikace, po kterých jí její dcera zakázala cestovat.

A tak se Focko nejspíš rozhodl, že svou milou nenechá neustále přejíždět z místa na místo, a raději za ní bude do Česka jezdit tak často, jak mu to čas dovolí. Toho si ovšem za tu dobu příliš nenašel. A aby toho nebylo málo, dokonce se začalo říkat, že má Focko na Slovensku partnerku, o které se před Bohdalovou zatím nezmínil.

OBA JSOU AŽ PŘÍLIŠ ROZDÍLNÍ

Jiní však tvrdí, že už se dávno s Bohdalovou rozešel a že zůstali jen dobrými přáteli. Jenže tomu odporuje fakt, že je Bohdalová čím dál zkroušenější. Že by jí Focka skutečně přebrala jiná žena?

Možné to je, dokonce pravděpodobné, neboť Lubomír je mnohem mladší než Bohdalová, má stále hodně elánu, a tak je také velmi akční. Stále cestuje, když je příležitost, chodí na večírky, za kulturními akcemi a ani posezení s přáteli mu nemá být cizí.

Zato Bohdalová už chce mít pochopitelně svůj klid. Ráda si posedí doma a popovídá si s přáteli ve svém prostředí.

SPORY S DCEROU SE STUPŇUJÍ?

Oporou by jí v této době, kdy prý Focka téměř nevídá kvůli koronavirové pandemii, měla být její dcera Simona. Jenže tak to údajně není. Maminka je na ni totiž podle všeho naštvaná.

Říká se, že si je se slovenským podnikatelem také velmi blízká, a myslí si proto, že jí dcera něco tají, že ví o Fockovi víc než ona a odmítá jí to povědět. To však má Stašová razantně odmítat.

Ráda by své mamince pomohla, chce, aby byla zase šťastná, ale když vidí, že ji matka jen neustále z něčeho osočuje, má toho jistě také plné zuby.

JE SVÁZÁNA POVINNOSTÍ

Rok 2020 měl být pro Jiřinu Bohdalovou rokem klidným a šťastným. Měla být vdanou paní a užívat si rodinného pohodlí. Místo toho však neustále přemýšlí nad tím, co udělala špatně, že od ní všichni utíkají.

Focko na Slovensko, její jediná dcera by zas nejraději prchla do Itálie za svým Eusebiem. Ona ale nemůže nikam. Nejenom kvůli současné pandemii, ale také proto, že jí lékaři dlouhé cesty nedoporučují. A navíc se musí starat o bývalého muže, který už skoro nevychází ven a je závislý na ní a na dceři.

Je snad odsouzena k celoživotnímu nezdaru? Prožila několik desetiletí zářné kariéry, všichni ji zbožňují. I dnes, kdyby chtěla, by dostávala jednu roli za druhou. Ale úspěch, který zažívala ve svém kariérním životě, jí ubíral úspěch nejdůležitější. Neuspěla v hledání partnera, se kterým by zestárla.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama