Začal pomáhat v nemocnici

Chlap se podle herce Tomáše Matonohy (49), kterého si diváci pamatují ze seriálu Comeback, pozná podle toho, že nekecá a dělá!

A přesně tak se zachoval v době pandemie i on a rozhodl se jít pomáhat přímo do první linie – do nemocnice. Skvěle tak využil čas, kdy jako umělec přišel o práci a zúročil svoje zkušenosti. Před třiceti lety totiž pracoval právě v nemocnici jako sanitář.

Také vás může zajímat ...
Tomáš je moderátorem soutěže Co na to Češi.

„Cítil jsem potřebu se zapojit a pomáhat konkrétně, a ne nějakou idiotskou diskuzí na netu,“ říká Tomáš. Za jeho rozhodnutí si ho sice jistě váží i jeho manželka Lucie Benešová (46), známá ze seriálu Slunečná, ale bezpochyby o něj má i velký strach.

Obavy však Tomáš vyvrací se slovy, že se přímo k infikovaným pacientům nedostane a vykonává spíše pomocné práce na ostatních odděleních, aby ulehčil kvalifikovanému personálu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama