Rozhodla se Martina pustit k vodě?

N ení to tak dávno, co jsme vás informovali o tom, že se měl údajně Martin Trnavský (49) zakoukat do jiné ženy a nemile tím překvapit svou manželku Barboru Munzarovou (47). Bohužel to ale tak trochu dokresluje jejich situaci ve vztahu, která nemá být příliš dobrá.

Údajně se z něj vytratila veškerá láska a oba jsou prý nejraději, když tráví čas jeden bez druhého. Nedávno se Barbora bez Martina objevila ve společnosti a nešlo si nevšimnout, že se začíná pomalu proměňovat.

Také vás může zajímat ...

Dokonce si prý změnila barvu vlasů, ačkoli to popírá a tvrdí, že je má jen vyšisované od sluníčka. Z řad jejích známých ale na povrch vyplavaly informace, že prý na sebe v poslední době daleko více dbá.

Nedělá to ale prý proto, aby se líbila manželovi, nýbrž touží po lichotkách cizích mužů.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...