Rozloučení s legendou: láhev whisky na cestu

Populární herec Jan Skopeček (†94), známý z trilogie o Třech chlapech v chalupě, který žil poslední roky v domově pro seniory, zemřel v pražské Nemocnici Na Bulovce.

Manželku Věru Tichánkovou (†93) přežil o šest let. Rodina, přátelé i fanoušci se s legendárním hercem rozloučili v strašnickém krematoriu. Hold mu na poslední cestě přišli vzdát i staří herečtí bardi.

Také vás může zajímat ...

Organizace pohřbu se ujal Skopečkův synovec Michal, protože dcera Marie s vnučkou žije ve francouzském Lyonu a ani za hercova života za ním moc nejezdila.

Na kolegu a přítele vzpomínala herečka Kateřina Macháčková (70), která se s hercovou rodinou znala 40 let. Dramaticky připomněla některé jeho nelehké životní peripetie a v závěru před katafalk s rakví postavila láhev jeho oblíbené whisky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...