Rozpad vztahu?

Jejich vztah je tak moc slepovaný, že už snad ani víc být nemůže. Zhruba před rokem se dala Kristina Kloubková (43) znovu dohromady s Václavem Kunešem (45).

Jenže zatímco předtím na sebe oba pěli jenom samou chválu, nyní je to naprosto odlišné. Mluví sice o sobě, ale velmi stroze.

Také vás může zajímat ...

Nedávno se moderátorka na jedné akci přiznala, že si na Vaškovi nejvíc cení toho, jak si rozumí s její dcerou Jasmínkou (8). Kde jsou ale další superlativy, které byla zvyklá o něm říkat? Vypadá to, že tentam je ten neúžasnější a nejpozornější partner na světě.

Žádné další dítě nebude!

Kromě toho přiznala, že co se týče sourozence pro malou dcerku, ten rozhodně nepřipadá v úvahu. Údajně na něj má být už moc stará.

Zajímavé ale je, že ještě nedávno říkala, že si druhé děťátko moc přeje a ráda by ho měla s tanečníkem, který je pro ni ideálním otcem. Co se mezi nimi stalo, že najednou došlo k takové změně, nikdo neví.

Netají snad Kristina náhlý rozchod? Třeba zjistili, že dávat pořád dohromady jejich vztah už zkrátka nemá smysl. Jen možná chtějí počkat, až opadnou emoce, než půjdou s pravdou ven.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...