Rozpadne se jí další vztah?

Zamilovaná zpěvačka Bára Basiková (57) prožívá zase po nějakém čase opravdu šťastné období. Bohužel ale hrozí, že její nový vztah skončí ještě dříve, než začal. Bára se totiž nechala slyšet, že společné bydlení s dosud stále utajovaným partnerem zatím neplánuje, a to může být do budoucna problém.

„Jsem pražský patriot, miluji Prahu, nedovedu si představit, že bych z ní někdy odešla,“ nechala se slyšet. A pokud tedy někdy v budoucnu budou chtít sdílet jednu domácnost, nejspíš se bude muset podřídit její partner a přistěhovat se k ní. Co když ale nebude chtít, život mimo Prahu mu vyhovuje a nebude se ho chtít vzdát?

Také vás může zajímat ...

Bude jim i za několik měsíců stačit, že spolu naplno nežijí, ale jen randí?

Momentálně to asi neřeší, jelikož jsou zamilovaní, ale v budoucnu se může ukázat, že právě takto odlišné preference budou pro jejich vztah velkým problémem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...