Rozparáděný bavič Sobota osahával kolegyně!

Nedávno herec Luděk Sobota (75) sebevědomě prohlásil, že měl v mládí nejméně tisíc milenek. Organizátory osmdesátin Jiřího Krampola (80) to asi mělo varovat, že je Luděk nebezpečný lovec žen. Přesto byl pozván, a co předvedl, to zdi restaurace v Rudolfinu asi ještě neviděly.

Také vás může zajímat ...

Zdálo se, že si komik slavnostní akci popletl se swingers party, neboť se postupně vrhl na většinu žen, počínaje Uršulou Klukovou (76), Evou Ševčíkovou (47) z dua Eva a Vašek a nejhůře asi dopadla Dáda Patrasová (62).

Tu Luďa nejen líbal, ale jeho pravice si našla i cestu na její stehno. Celé to naštvaně sledovala z povzdálí Sobotova manželka Adriana (56), která k ránu dopodpírala svého ženatého a alkoholem unaveného umělce bezpečně do taxi.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...