Rozpoutala Adamovská válku hereček?

Každá z nich se vydala za větší popularitou po trochu jiné cestě.

Přestože jsou herečky Zlata Adamovská (61) a Eva Burešová (27) v současné době obě velmi populární, ta starší moc dobře ví, že přízeň publika se musí budovat jinak než lacinými mediálními výkřiky.

Herečka Zlata Adamovská (61), která je už roky nedílnou součástí seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, patří ke stálicím hereckého nebe už desetiletí.

Také vás může zajímat ...

Oproti ní Eva Burešová (27), hvězda seriálu Slunečná, je pro český showbyznys poměrně novou tváří. A na jejím chování je to vidět. Do ní, ale i spousty jiných kolegů si teď Zlata pěkně rýpla! A co jí tak leží v žaludku?

Svoje problémy nikomu necpe

Adamovská podle svých slov nemá pochopení pro to, když se někteří její kolegové snaží parazitovat na současné pandemii a aby si zajistili zájem médií, dopodrobna sdílejí, pokud je nemoc covid zasáhne. „Už jsem prodělala nemoc covid-19, ale celkem v utajení a jsem docela ráda.

Nikdy jsem nehlásila, že prodělávám nějakou nemoc nebo chřipku. Je to součást mého soukromí, takže jsem si na tom nehodlala dělat nějaké PR. Prostě jsem ráda, že to mám za sebou, nebylo to dobré,” nechala se slyšet Adamovská až poměrně dlouho poté, co ona i její manžel a herecký kolega Petr Štěpánek (72) nad nemocí dokázali zvítězit.

„Petr to má taky za sebou, to na něj můžu prásknout, on se určitě nebude zlobit, ale nebylo nám tak dobře, abychom to vysílali do světa a fotili se v posteli: ‚Ó, jak nám je špatně. Národe, polituj nás,'“ nechala se Zlata strhnout svým rozhořčením. A podle ohlasů jejích fanoušků se zdá, že velká část z nich sdílí podobný názor jako ona.

Zpeněží i horečku

Pravým opakem noblesní Adamovské je právě Eva Burešová. Když si na podzim zákeřný virus našel cestu i k ní, věděl to hned celý národ. Eva poskytla dokonce několik rozhovorů na toto téma a na svém profilu na sociální síti dokonce podávala podrobný denní report o tom, jak se cítí a jak nemoc postupuje.

A už tehdy za to sklidila od některých sledujících zdrcující kritiku. Teď v kontrastu s Adamovskou dopadá na její přístup k celé věci ještě horší světlo. Eva se jeví jako zdatná obchodnice a svoji popularitu dokáže velmi dobře využít a zpeněžit, právě i prostřednictvím sociálních sítí, a tak se chopí každé příležitosti, jak svoje jméno dostat do povědomí veřejnosti.

Jak dlouho to bude diváky bavit?

Jenže právě to by se jí časem nemuselo vyplatit. Přízeň publika je totiž velmi vrtkavá a stačí málo a dosud populární tvář může upadnout v nemilost.

A to si Adamovská, která si divácké přízně užívá snad stejně dlouho, co je Eva na světě, velmi dobře uvědomuje. Dobře ví, že méně je někdy více a že je vždycky lepší a jistější, když za herce mluví především jeho práce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama