Rozvede kolegu?

V současné době patří mezi hvězdy Slunečné. Co je ale Kateřina Klausová (28) vůbec zač? Zatímco v seriálu je v obležení dvou mužů, ve skutečnosti takové štěstí už moc nemá.

V minulosti sice prožila několik vztahů, dokonale se je ale před veřejností snažila ututlat. Dlouho byla spojována s filmovým producentem Petrem Kovarčíkem (†61) a říkalo se o ní, že si přes něj chce vyšlapat cestičku vzhůru.

Také vás může zajímat ...

Sama to ale později popřela a bylo jí líto, že si o ní lidé takovéhle věci myslí. Pak se nějaký čas zase spekulovalo, že randí se zpěvákem Davidem Krausem (40), který měl být dalším schůdkem k velkému úspěchu.

Zda na tom bylo něco pravdy, to se bohužel dodnes neví. Jedno je ale jisté, v prosinci loňského roku se s jedním přítelem měla rozejít. O Krause ale jít nemělo.

Na koho má zálusk?

Jak to tak ale vypadá, Kateřina je ve skutečnosti nejspíš úplně jiná. A možná už by se taky ráda usadila. Její rodiče dokonce chtějí, aby se už vdala. Skočí snad po prvním, který se jí připlete do cesty, a začne lovit mezi svými kolegy?

Vzhledem k tomu, že je evidentně na o něco starší muže, do oka jí zřejmě padl fešák Filip Tomsa (36). Ten se totiž přiznal, že to s ním ženy umějí a on občas neumí odolat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...