Rozvedou se také půl roku po svatbě?

Víc než půl roku se spekulovalo o tom, že Táňa Vilhelmová (40) s Vojtou Dykem (33) mají krizi. Ale oni všem vytřeli zrak! Jejich láska vše překonala.

Také vás může zajímat ...

Herečka vždy mluvila o tom, že svatbu chce nejdéle do čtyřiceti let, což stihla včas, má narozeniny 13. července a letos je jí 41. Proč si ale vybrali zrovna květen? V květnu se žádný rozumný člověk nežení. Pár ale na pověry nedá, naopak si myslí, že jim to může přinést štěstí.

Oproti nim jsme v numerologii všichni amatéři, Táňa i Vojta se jí už dlouho zabývají, vědí, co dělají. Snad jim neušel ani fakt, že bývalý manžel Táni, Pavel Čechák (43), si vzal za ženu Bereniku Kohoutovou (28) přesně ve stejný den, na svátek zamilovaných! Datum jim přineslo smůlu a rozvedli se do půl roku! Nečeká Dykovy stejný osud?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...