Rozvod Ivan Vyskočil nejprve zásadně popíral, potom o něm nedokázal říct Anife do očí!

Z nečekaného konce vztahu vinila po čase Anife syna svého manžela!

Když se před lety končil vztah Ivana Vyskočila (71) a jeho ženy Anife (), bylo to velké sousto pro bulvární média. Obě celebrity se totiž nijak nešetřily!

V době, kdy Ivan Vyskočil potkal bulharskou dívku tureckého původu Anife Ismet Hassan, měl za sebou už tři manželství. To poslední, s herečkou Ivanou Andrlovou (43), vlastně ještě ne celé, právě se bouřlivě rozváděl.

Také vás může zajímat ...

Drsný život jí donutil k útěku za hranice!

Anife měla za sebou dost drsný život. Pocházela z muslimské rodiny s devíti dětmi, kde otec vládl tvrdou rukou. Viděla na vlastní oči zemřít jednoho ze svých bratrů. „Když se vracel ze školy na kole, srazili ho dva kluci, kteří se předbíhali v náklaďácích,“ popisovala v televizním pořadu.“ Svobodomyslné Anife dusné prostředí domova nevyhovovalo a tak odtamtud už v patnácti utekla.

Vesnická dívka se ocitla ve městě a kvůli své naivitě prožila trpké zkušenosti včetně znásilnění. Potom se zamilovala do jednoho studenta. Přišla do jiného stavu a přivedla na svět syna, ale otec ho odmítl. Anife byla v beznadějné situaci a musela se postarat o sebe i o dítě.

Rodina jí pomohla až po delší době a otec, se kterým měla Anife vždy napjaté vztahy, se jí za všechno omluvil telefonicky až krátce předtím, než zemřel. V České republice se temperamentní mladá žena z Balkánu ocitla naprostým omylem. Rozhodla se totiž pro emigraci, ale místo Německa vystoupila předčasně u nás. Moc toho s sebou neměla.

Ivan Vyskočil se jí ujal a pro Anife to bylo vysvobození z nejisté budoucnosti. To, že byl známý herec o generaci starší, jí nevadilo, dodržela vlastně rodinné tradice.

Všechny její sestry si vzaly výrazně starší muže, jak to bylo v jejich společnosti zvykem.

Stále v obklopení ženami!

Chlubil se, že je při síle!

Dlouho to vypadalo, že se Ivan a Anife našli a jsou předurčeni jeden pro druhého. Herec si dívku z jihu Evropy vzal a osvojil si i jejího syna. Navíc přijal do domácnosti i sestru Anife jménem Šeri (27). V jednom rozhovoru tehdy popisoval: „Takže mám doma tři čistokrevné Turky, občas své děti z prvního manželství a mezi tím vším běhají pes a kočky.

“ Divoká balkánská krev jeho ženy mu vyhovovala. Chlubil se: „Myslím, že ji zvládám, i když je mezi námi tak velký věkový rozdíl. Zaplať pánbůh jsem zatím při síle. Anife má totiž pořádný temperament. Prostě mě nenechá v klidu, a to je dobře.“ Pár byl často pod drobnohledem médií a Ivan musel vyvracet neustálé fámy o jejich rozchodu.

„Já totiž všechny ty drby, které teď byly o mně napsány, vůbec nečtu. Jen se občas od někoho dozvím, jaký jsem proutník a že mě Anife opustí, nebo zase já ji, ale všechno je úplně jinak. Náš rozvod je naprostá blbost,“ tvrdil herec.

Tak úplně ideální to ale nebylo, což se později naplno ukázalo.

Bývalá žena Ivana Andrlová.

Zase si našel mladší!

O rozvodu se Anife dozvěděla z novin, protože kvůli obavám z její reakce jí to Ivan nebyl schopen říct do očí. Z toho, že se jejich manželství rozpadlo, obvinila Anife hercova syna. Nebyl to prý první případ, údajně stál i za předchozím rozvodem Ivana s Ivanou Andrlovou (57). Paradoxem je, že právě tento syn dal původně Anife se svým otcem dohromady.

Populární herec měl ale svoji verzi, ve které hrál svoji roli údajný milenec Anife. Ta se pak bránila, že s nikým nic neměla. Rozvod probíhal celkem drsně a oba partneři se v rozhovorech s médii nijak nešetřili.

Nakonec ale Ivan přece jenom konstatoval: „Který šťastný chlap si může říct, že mezi padesátkou a šedesátkou prožil nádherných deset let s krásnou, mladou, temperamentní a exotickou holkou, jejíž horká láska mu dala novou energii do žil?“ Hned také tuto energii využil, když si našel další mladší partnerku, tentokrát dokonce s ještě vyšším věkovým rozdílem.

Ani jeho bývalá žena nezůstala dlouho sama, i když známosti celkem střídala.

Už ale víckrát dokázala, že si umí v životě poradit!

Anife ovládá orientální tance.

Pustili se do sebe přes média kvůli uprchlíkům!

Do ostrého konfliktu se bývalí manželé dostali nedávno v souvislosti s uprchlickou krizí. Je přirozené, že se Anife, která má s emigrací svoji zkušenost, migrantů zastávala. Ivan byl silně proti.

Svoji někdejší lásku pak tvrdě zkritizoval slovy: „Kdybych jí měl brát jako vzorek, tak přišla, neměla nic, držela se mě za ruku, pak jsem ji trošku seznámil s okolím a za čtyři roky radila Stelle Zázvorkové (+83), jak hrát divadlo.

Ona je vzorek této mentality.“ Možná v něm ale ještě doznívalo zklamání z drsného konce manželství.

Stále je na mladší.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...