Rozvod ji připravil o manžela i dlouholetého kamaráda

Byla šťastná, že se vdala těsně před padesátkou. Pak se ale ukázalo, že její manželství byla jedna velká chyba.

Sympatická Nela Boudová (52) už dávno ví, že se zbrklost nevyplácí. Když její narychlo uzavřené manželství skončilo rozvodem, přišla nadobro o člověka, který jí byl dlouho velmi blízký.

Nela Boudová (52) byla před lety šťastná, že svou první svatbu stihla před padesátkou. Herečka, která má z dlouholetého vztahu s Janem Lekešem dva syny, se totiž do té doby patrně nechtěla vázat.

Také vás může zajímat ...

Když ale konečně zatoužila slyšet svatební zvony, tak se na Silvestra 2016 provdala za svého dlouholetého kamaráda Sašu. Jak se ale později ukázalo, její manželství byla jedna velká chyba.

Ženich si oblékl obyčejné džíny

Je pochopitelné, že nastávající nevěsta chtěla, aby ve proběhlo v romantickém duchu. Svatba se proto konala na pláži u městečka El Cotillo na španělském ostrově Fuerteventura. Zatímco šťastnou Nelu zdobil závoj, ženich si oblékl obyčejné džíny. Pak už se horlivě děkovalo přítomným svatebčanům.

Dojatá herečka přes média vzkázala osudu, že je vděčná za to, že jí přivedl do cesty výjimečného muže. Pak poděkovala kamarádce za bezchybnou organizaci sňatku, a svým dlouholetým přátelům Ljubě Krbové (62) a jejímu manželovi Ondřeji Neffovi (75) za krásné fotografie.

Mohl za rozvod její nový přítel?

Znělo by to jako pohádka, kdyby jen krátce na to nepřišlo kruté rozčarování. Ačkoli si herečka vzala do pěstounské péče malou holčičku Alexandru (10) a libovala si, jak spolu všicni báječně vycházejí, rodinu se jí nepodařilo udržet pohromadě. V roce 2018 totiž vyšlo na povrch, že se sympatická Boudová v tichosti rozvedla.

Aniž by to ona sama nějak komentovala, v jejím okolí se brzy začalo šuškat, že herečka mělo v té době už nového přítele. Zda se tyto spekulace zakládaly na pravdě, nevíme. Jisté je pouze to, že sama Boudová byla z rychlého rozvodu zdrcená.

Mělo zůstat jen u přátelství

Jak později přiznala novinářům, ona a její bývalý manžel Saša byli před sňatkem přátelé patnáct let a nejspíš to tak i mělo zůstat. „Teď nemám manžela ani kamaráda,“ řekla novinářům zkroušeně.

Boudová zároveň naznačila, že se na další manželství rozhodně necítí. Snad proto, že je příliš svobodomyslná, což se manželstvím zrovna neslučuje. Není divu, že se sympatická herečka nechce nechat spoutat společenskými konvencemi. Vždyť sama vyrůstala ve velmi netradiční rodině.

Manželství jejích rodičů se rozpadlo

Zatímco její tatínek pocházel z Tunisu, Nelina maminka byla typická Češka. Ti dva se poznali, když její otec přijel studovat do Prahy. Po nějaké době se vzali a jen krátce na to se jim narodila malá Neila, dnešní herečka Nela Boudová.

Když byly Nele čtyři roky, manželství jejích rodičů skončilo rozvodem. Jak se Boudová později dozvěděla, bylo to proto, že se maminka nechtěla odstěhovat do otcovy rodné země. Ale ani pak prý neměla Nela pocit, že by jí něco výrazně chybělo.

S životem se prala po svém

Vyrůstala obklopená babiččinou láskou v úžasném světě dětské fantazie, nepřipouštěla si obyčejnou realitu všedního dne, a s životem se prala po svém.

Svou vnitřní slabost přebíjela předstíranou suverenitou a drsností, a takže v té době vypadala jako nevycválaný fracek. Až mnohem později jí došlo, že jí v té době scházela úplná rodina.

Vždyť zatímco ostatní děti ve škole, když měly nakreslit obrázek rodiny, namalovali na papír tátu a mámu, Neila měla na výkresech pouze milovanou babičku.

Stala se z ní Nela Boudová

Když bylo Neile devět let, její maminka se podruhé vdala. Z Neily Najar se stala rázem Nela Boudová, která se svojí maminkou a jejím manželem, zahraničním zpravodajem Československé televize, strávila část svého dětství v Německé demokratické republice.

Protože v citlivé době svého dospívání přišla o kamarádky, a musela se adaptovat v jiné škole v cizí zemi a v jiném jazykového prostředí, neměla pak na tyto časy moc hezké vzpomínky.

Není divu, že má Boudová už od dětství pocit, že ji opustí každý, koho kdy milovala. Vždyť se jí nepodařilo navázat skutečný vztah se svým pravým otcem a smutně skončilo i její dlouholeté partnerství s Janem Lekešem.

Vlastně se nic hrozného nestalo

O to větší naděje herečka patrně vkládala do svého narychlo uzavřeného sňatku. Jenže jak sama později přiznala, bylo to patrně velmi unáhlené rozhodnutí. „Byl to jeden z mých střeleckých činů. Ale všechno je v životě tak, jak má být,“ řekla později Boudová, jako by se pokoušela přesvědčit sama sebe, že se vlastně nic tak hrozného nestalo.

Po úletu s rouškou přišlo pozvání na rande

Herečka Nela Boudová je známá tím, že občas dřív střílí než míří. Takhle se patrně rozhodla pro svůj unáhlený sňatek, a podobné to zřejmě bylo, když se před několika měsíci nechala vyfotit s rouškou mezi stehny.

Ačkoli po pár hodinách osudný snímek stáhla ze svého profilu na sociální síti, fotka si v té době už žila svým vlastním životem. To Boudová poznala na vlastní kůži, když se k ní dostaly ohlasy od fanoušků. Zatímco někteří lidé byli rozhořčeni, jiní tleskaly na tím, že herečka neváhala vyjádřit svůj názor na některé proti epidemiologická opatření.

A co je ještě pozoruhodnější, Boudová se dokonce dočkala spousty pozvání na schůzku. Jeden bohatý podnikatel ji dokonce nabídl, aby s celou svou rodinou strávila týden v jeho hotelu. To herečku, která v posledních letech patrně nemá štěstí na muže, pochopitelně velmi potěšilo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...