Rozvod Johnnyho Deppa: chlast a drogy

A taková to byla velká láska, když se hollywoodský herec Johnny Depp (53) před pěti lety seznámil s Amber Heard (30) při natáčení Rumového deníku!

Dnes, patnáct měsíců po svatbě, probíhá dramatický rozvod za účasti týmů právníků a v jejich vile v Malibu dochází k dramatickým scénám, kdy je Johnny věčně nalitý anebo pod vlivem kokainu, zatímco si Amber jeho řádění a nadávání lstivě natáčí na mobil. „Někteří jeho známí si myslí, že může být klidně do roka mrtvý, jak se rozjel,“ říká utajený zdroj z Hollywoodu.

Depp se s rozvodem opravdu těžko vyrovnává. Přijde patrně o polovinu majetku, který činí několik miliard korun, a pokud Amber prokáže, že ji napadl, tak ještě o mnohem víc! Přitom Deppovy poslední filmy byly velké propadáky.

Sám si je produkoval a také na nich dost prodělal.

Také vás může zajímat ...

Rumový deník

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...