Rozvod, který nikdo nečekal? Už si jí neváží!

Ustojí jejích manželství další osudovou zkoušku? Je pravda, že už spolu slavný pár ani nemluví?

Mezi moderátorem Janem Krausem (67) a jeho partnerkou Ivanou Chýlkovou (56) to pořádně vře! Dokonce je to údajně tak daleko, že moderátor se prý už odstěhoval ze společného domova a pořídil si vlastní byt. Je to pravda? A co stojí za jejich krizí?

Není žádným tajemstvím, že Jan Kraus (67) je pěkně na ženské a vždy mu dělalo dobře, když byl obletován mladými příslušnicemi něžného pohlaví. Ivana Chýlková (56) tuto jeho slabůstku léta velkoryse přecházela, protože, co si budeme říkat, kterému chlapovi to dobře nedělá?

Také vás může zajímat ...

Jenže s přibývajícím věkem toho začíná mít i tolerantní Ivana prý už dost a už jí dochází trpělivost. S ubývajícím mládím a půvabem ztrácí jistotu a nadhled skoro každá žena, protože si moc dobře uvědomuje, že na rozdíl od mužů, kteří s věkem „zrají“, ženy bohužel jednoduše stárnou. Proč by tedy měla být Ivana Chýlková výjimkou?

Nachytali ho při dostaveníčku?

A jak se zdá, poslední Krausův exces ji evidentně ranil. Když jí „dobří přátelé“ donesli informaci o moderátorově dostaveníčku až pod nos, zasáhlo ji to prý víc než kdy dřív.

Moderátor byl navíc tak nepozorný, že byl s mladou tmavovláskou přistižen, jak si v jedné luxusní restauraci v pozdních večerních hodinách špitají nad sklenkou vína a velmi dobře se baví. A na běžnou pracovní schůzku to nevypadalo!

Čeho je moc, toho je příliš

Zda šlo pouze o přátelské posezení mezi kamarády či spolupracovníky, nebo opravdu o něco vážnějšího, ukáže až čas. Ivana si toho už nechala líbit poměrně hodně, ale prý tato schůzka už byla moc i na ni. Patrně to byla ta poslední pověstná kapka.

Údajně spolu dvojice několik dlouhých dní vůbec nemluvila a ve společnosti dělali, jako by se snad ani neznali, a každý si raději hleděl svého. Jeden z jejich dlouholetých známých prozradil, že Kraus nyní bydlí sám v provizorním bytě, který si pořídil do doby, než se se svojí ženou zase usmíří Pokud tedy vůbec…

Podle všeho Kraus s Chýlkovou prochází krizí už mnohem déle. Již začátkem roku dvojice zrušila dovolenou, kterou si měli užívat jenom ve dvou. Není jasné, zda kvůli pracovním povinnostem, koronaviru, nebo ze soukromých důvodů.

Vše ale nasvědčuje tomu, že to byly právě jejich soukromé problémy. Už dlouhou dobu si také diváci všímají nepříliš pěkných invektiv na adresu Ivany, kterými se Kraus snaží, rádoby vtipně, obohatit svou Show Jana Krause.

Kolikrát to ovšem víc než vtipně zní spíš jako jedovatá slina plivnutá do tváře! Velmi rád se totiž do Ivany naváží jako do ženy, která nevaří, a vůbec dost ráda opomíjí různé domácí práce.

Krizi dlouho tajili?

Někteří diváci by si tak mohli myslet, že je Chýlková doma úplně k ničemu. Ta tak musí mít svatozář, když ho za jeho neuctivé chování, byť rádoby vtipné, už dávno neopustila.

Krausův pořad v ohrožení?

Dalším možným problémem ve hře je fakt, že pod Krausem se třese židle. Je veřejným tajemstvím, že nová televizní show 7 pádů Honzy Dědka (48) mu nejen šlape na paty, ale dokonce mu to už několikrát natřela ve sledovanosti. A tak se není co divit, že Krausovi pracují nervy.

Napjaté vztahy mezi oběma moderátory primáckých talk show jsou toho důkazem. Začalo to prý zákazem podobné pohovky ze strany Krausovy produkce s argumentem, že červená pohovka je Krausovým poznávacím znamením.

Pokračovalo to tím, že Kraus přetáhl svému konkurentovi vzácné hosty – Hanu Zagorovou (73) a Štefana Margitu (64). Nic na tom nezměnil ani fakt, že tito dva se natáčení nakonec nezúčastnili z důvodu nemoci Zagorové!

Zdá se, že se Kraus snaží vtipnému Dědkovi, který začíná diváky lákat a bavit čím dál tím víc, házet klacky pod nohy. Jak je zvykem Ivany Chýlkové, k ničemu se nevyjadřuje. A už vůbec ne k náladě u nich doma.

Překvapivě se ale rozpovídala na téma „sociální sítě“. Nechala se jen slyšet, jak nenávidí sociální sítě. Spíš to ale vyznělo, jako by skrytě ventilovala svůj vztek na partnera. „Já si dřív myslela, že do televize by měli chodit lidé, kteří mají co říci.

Dnešní doba to vše tak rozmělnila, kvůli sociálním sítím. Každý se vyjadřuje ke všemu,“ nechápe současný trend herečka, která v sociálních sítích plných hloupých příspěvků nevidí přínos.

Vylévá si vztek na sociální sítě

„Mně je to z duše odporné,“ zareagovala na otázku, zda si už založila třeba Instagram. „Pořád někdo chce, abych se vyjadřovala na Facebooku.

Jenže toho je tolik, že to je jen takový slovní a obrazový průjem,“ říká. Je otázkou, zda není mezi řádky cítit, co si myslí i o svém partnerovi…

Kdo tvrdě šlape Krausovi na paty?

Původně internetová talkshow 7 pádů Honzy Dědka nyní na Primě konkuruje Show Jana Krause. Do prvního vysílání po prázdninách si Dědek pozval Štefana Margitu s Hanou Zagorovou, ale tyto hosty musel přenechat Krausovi.

Toto vítězství ale bylo Pyrhovo. Zpěvačka totiž těsně před natáčením onemocněla, byla převezena do nemocnice, a tak ani Margita sám nedorazil. „Byl jsem televizí Prima požádán, abych přenechal své dva milé hosty, kolegovi Janu Krausovi.

Nebudu vám lhát, na rozhovor s nimi jsem se velmi těšil,“ přiznal zklamaně Honza Dědek, kterého hodně mrzelo, že nakonec oblíbená dvojice nemohla vystoupit právě v jeho pořadu, ale měla být u kolegy Krause, a musel se narychlo shánět náhradní host. „Ač jsem stejně jako Jan Kraus na vojně nebyl, ctím pravidlo služebně staršího,“ ustoupil Dědek.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...