Rozvod kvůli jeho honbě za penězi?

MARTIN DEJDAR (55) má zřejmě ze života hotové peklo. V práci to není žádná sláva a jeho osobní život je také na hraně. Co se stalo a jak to hodlá řešit?

Legendární Martin Dejdar (55) je jeden z nejznámějších herců u nás. Bez něj by si asi málokdo uměl představit český showbyznys. Ve své práci stále pokračuje a snaží se vynikat. Nyní se ale, jako každý umělec, ocitl v situaci, kdy musí rodinu uživit za každou cenu.

Také vás může zajímat ...

Jenže jeho způsob podnikání všem vyrazil dech a většinu známých tváří, a dokonce i jeho rodinu velmi zklamal.

Podnik byl problém

Zhruba před půl rokem se herec rozhodl, že si musí vybudovat také nějaká zadní vrátka, aby vyvážil to, o co během karantény přišel. Nebylo to ale poprvé, co se do něčeho takového pustil, a tak chtěl zkusit štěstí znovu.

Otevřel si svůj vlastní bar na pražské Náplavce, kde zaměstnal svého syna s jeho přítelkyní. Tehdy se tento nápad na rodinné podnikání nejvíce nelíbil jeho milované ženě Daniele Dejdarové (50). Kvůli tomu se měli i dost hádat a jejich manželství mělo procházet velkou krizí. A aby toho nebylo málo, herec ještě přilil další olej do ohně.

Všechny naštval

Nedávno se řešila obrovská kauza, ve které Dejdar fi guroval. Herec na svých webových stránkách začal podnikat s fotkami a podpisy svých kolegů, za které si účtoval nemalé částky. „Nemám slov, je to obrovská drzost.

My se s našimi fanoušky fotíme zadarmo a i podpisy nejsou zpoplatněné. Nechápu, jak na to může mít vůbec někdo žaludek,“ napsala naštvaně na Instagram herečka Nikol Štíbrová (34). A nebyla jediná, kdo byl z jeho chování zklamaný.

Martinovo podnikání nemůže skousnout ani jeho manželka. Už několikrát ho měla prosit, aby se do ničeho dalšího už raději nepouštěl, on si ale pořád stojí za svým a ohrožuje tak pověst celé své rodiny.

Mají opět problémy?

Manželé Dejdarovi měli už v minulosti jistě několik neshod a problémů, které se asi zdály být neřešitelné. Ať už šlo o Martinovy dluhy nebo manželčin odchod do Ameriky. Nejednou se dokonce mluvilo i o rozvodu. Vždy to ale nějak zvládli.

Teď to ale s jejich vztahem vypadá velmi bledě. Říká se, že je Daniela na slavného herce natolik naštvaná, že má opravdu přemýšlet o rozvodu. Mezi jejími kamarádkami se spekuluje o tom, že už spolu údajně ani nespí v jedné posteli. K tomu se ale Martin nevyjádřil.

Schovává se v práci

Vypadá to, že čas, který teď museli trávit spolu, vzal zasvé. Dost možná ale za tím stojí něco trošku jiného. Dejdar se čím dál víc baví s kolegyněmi, u kterých hledá oporu, protože s jeho ženou už údajně není žádná řeč. Takhle to ale rozhodně nevyřeší, právě naopak. Situaci si tím ještě zhorší. Manželé by spolu měli více mluvit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama